Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudtok agykontroll gyakorlatokat?

Tudtok agykontroll gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de nem mondjuk el mert szemetek vagyunk.
2016. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha van itt valaki normális akkor annak mondom h pl. Mit csináljak? Mert azt tudom h hinni kell benne de hogy csináljam? Leülök egy székre és csak arra gondolok mit szeretnék? Vagy hogy? Olvastam a Rendeld meg az univerzumtol c. könyvet meg a vonzas törvényéről is hallottam de ezeket h kell megcsinálni? Hogy rendeljek? Írjam is le? Este csináljam? Közbe szóljon zene? Ha valaki elmondaná h hogyan kell rendelni azt nagyon megköszönném :)

És köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat!

2016. ápr. 9. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Agykontroll alapja hogyha valamit nagyon akarsz akkor azt bevonzod. De ha egy kicsit elkezdesz gondolkodni akkor rájössz hogy ez egy hatalmas baromság.
2016. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A normális válasz az hogy elfelejted, mert nem működik. Szívesen.
2016. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megrendeltem ezt a könyvet az univerzumtól, de még nem érkezett meg...
2016. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Végezzed el legalább az alaptanfolyamot, mert akkor talán van esélyed hogy működik a vágyaid tudatos teljesülése. Különben tévedés, mert nem kell hinni benne, csak a betanult gyakorlatot el kell megfelelően elvégezni.
2016. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TariM válasza:

AZ agy kontroll-al szerintem csak is jól járhatsz! Még ha szkeptikus is vagy, rosszat nem tud veled tenni. (maximum úgy gondolod) Hozzá állás kérdése! Ha nem hiszel benne, hogy működik és van pozitív hatása, teljes baromságnak tartod, vagy egyszerűen nem a te világod (ezek a bevezető elolvasása után, azonnal fény derül számodra)inkább azonnal mellőzd is!

Technikák: Pohár víz technika, Ébredés kontroll, Memóriafogasok, 3ujj technika, stb.

Mindenről találsz információt az interneten. De a legjobb ha tanfolyamon veszel részt és a saját bőrödön keresztül tapasztalod meg! Rajtad áll mit szűrsz le belőle... Ha csak az ott tanultakból akár 1%-ot is használsz, csak nyertél!

Nem vagyok fanatikus, én sem mindennel értek benne egyet, de a vonal amin mozog szerintem nagyon jó.

2020. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!