Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hol találhatok önbizalom...

Hol találhatok önbizalom növelő agykontroll/meditációs gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. OLyan van hogy megismerem magam ahogy lehet-lesz onismeretem,ha kell valahol ot javitok-es,es utana lesz onbizalmam,hiszen akkor mar tudum milyen vagyok,es mikre vagyok kepes-hiszen ismerem magam-azaz megbizhatok magamban-ONbizalom. A tobbi ut larifari
2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hmm és ilyet hol tudok találni?
2010. febr. 12. 21:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. És sokak szerint egy teljesen hatásos, bevált módszer. Van egy ilyen könyv azt hiszem Jose Silva féle Agykontroll könyv sok tanácsod adhat, próbáld valahol beszerezni, sok jó dolog van benne.
2010. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hat utana kell tanulni magadrol. Kerhetsz segitseget ami penzbe kerul(en nem vok draga)es rovidebb ideig tart,vagy az olcsobb amikor te magad tanulsz magadrol,masokrol,es igy formalod a velemenyed. Ez tovabb tart. Ehhez Neha talalni jo konyveket nagy konyvesboltokban a pszicho reszen. Olvasgass belejuk amik ezzel foglalkoznak,es amelyikre ugy erzed a te nyelveden lettek irva azt vedd meg. De ne add fel,ha elejen... Ha jo a konyv akkor is kb 1 ev mire...
2010. febr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
az agykontrollal akarod magad szugeralni,hogy van onbizalmam,mikozben nincs? Az a baj mikor azt hiszik sikerult. Az masra valo nem onbizalomnovelesre,de attol meg jo
2010. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az egyik célja pont az önbizalom növelés :)
2010. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm..
2010. febr. 13. 21:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az agykontrollt lehet használni önbizalomnövelésre. Nekem van önbizalomnövelő vezetett meditációs gyakorlatom, Tükörképem a neve. Szívesen elküldeném neked e-mailben, de sajnos nem tudom, nincs rá lehetőségem. Próbálj rákeresni a nevére!

Másrészt egy önbizalomnövelő gyakorlat, amit kedved szerint gyakorolhatsz, ha minden este szinteden elmondol magadról minden pozitív állítást, amilyennek szeretnéd magad látni vagy tudni. Csakis türelem és kitartás kell.

Meg kell érteni, hogy minden gondolatunk és érzésünk egy program, egy kívánság. Ha gyakran mondogatod magadnak, hogy ügyes vagy, magabiztos vagy, akkor egy idő után azzá válsz. Az ember először nem hiszi el, de én már magamon megtapasztaltam, hogy igenis pozitív irányba formál, ha pozitív állításokat teszel magaddal kapcsolatban.

2010. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Esetleg nem tudnád feltölteni valahova?

addat.hu lenne a legjobb. Nagyon hálás lennék!

2010. ápr. 22. 08:53
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos tényleg nem tudok ebben segíteni. De az a lényeg, hogy az agykontrollt bármire használhatod, amivel nem ártol másoknak, vagyis aminek a célja jobbá tenni az életet és a világot, és ha másokra is jó hatással van. Van egy fő mondat az agykontrollban, minden egy, vagy valahogy így van. Az a lényeg, ha magadon segítel, azzal másoknak is segítel egyuttal. Ha te jobb és boldogabb, elégedettebb ember leszel, az jó másoknak is.
2010. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!