Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Létezik valami olyan módszer,...

Létezik valami olyan módszer, hogy álmomban ne cselekedjek másképp, mint ahogy szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy nő, akit alapvetően lezártam. De álmomban ez az egész rossz része sokszor nincs ott, és máshogy viselkedik mint élőben, és mindig összejövök vele.


Azt szeretném elérni hogy ott is tudjak neki nemet mondani, valahogy ezt tudom kontrollálni? Van erre módszer?


2016. ápr. 10. 16:26
 1/3 anonim válasza:
Igazából gyakorolni kell. Ez tudom, hülyén hangzik, de így van! Az a lényeg hogy észre kell venni hogy álmodsz, és úgy tudod irányítani a dolgokat. Először mikor ezt megteszed, fel fogsz ébredni, de egy idő után menni fog. Én mondjuk most csak magamból indultam ki.
2016. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen , tudatos álmodásnak nevezik
2016. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem az álmaidban van. A dolog nincs lezárva, azért jön akkor, amikor védtelen vagy. Nagyon de nagyon nincs lezárva.

Igen, tudatos álmodás, de.... az szerintem nem egy könnyű dolog.

Zárd le életben.

2016. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!