Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működik? Van hatékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik? Van hatékony módszer? Vagy ahogy sikerül?

Figyelt kérdés

Az a kérdés merült fel bennem, hogy az egyéjszakás kalandoknak mi a receptje? Vannak akiknek többször is sikerül, nekem meg egyszer sem. Ha lemegyek egy buliba vannak árulkodó jelek, amiből tudni lehet, hogy a kiszemelt lány is hasonló céllal van ott, illetve eleve azok közül választanék akiken ez "látszik".


Egy másik dolog, hogy egy buliban egy vadidegen lánnyal miről lehet beszélgetni?


nekem ez annyira nem megy ... :(



2016. jan. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni. Nekem is jól esne pár kaland már :D
2016. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát a haverom úgy járt hogy diskóban stílölte 2percig a csajt, aztán odament, annyit súgott a fülébe "helló xy vagyok" a csaj meg erre: "van nálad gumi"

sztem ez kicsit egyértelmű célzás volt :D

am nemtudom valami biztos van, nagyon sokat tesz a kinézeted, meg a magabiztosságod. ha ezek 100%osak akkor kb van esélyed ilyesmire, ha komolyan erre vágysz.

2016. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a "van nálad gumi" végéről lemaradt a ?. a csaj kérdezte a sráctól :D xD bocsi
2016. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a része lenne érdekes, hogy melyik csajtól kell ilyeneket kérdezni? :)
2016. jan. 22. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen életképtelenek mégis mit várnak az élettől???
2016. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
útmutatást
2016. jan. 22. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás kalandnál, mire megbeszéled milyen pózokat szerettek, és kipróbáljátok eljön a reggel! :-)
2016. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!