Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal lehet valamit...

Agykontrollal lehet valamit tenni a korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés
Érdeklődöm csak, nem vagyok jártas a témában, csak sokat olvasgattam, és ha van rá esély beleásnám magam, mert már millió egy dolgot kipróbáltam, de semmi nem segít. Érdemes foglalkozni vele?
2016. máj. 29. 20:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Minden hónapban tegyél félre (úgy hogy ne férj hozzá, add oda anyukádnak pl. 😊) 4000ft-ot. Tíz hónap múlva meglesz a tanfolyam ára. Könyvből nem lehet megtanulni. Az max. figyelemfelkeltésre való. Ott azt is megtanulhatod, hogy miért fontos a gondolat nagytakarítás. Mert akkor nem programoznád magad ilyen kijelentésekkel, hogy "a tanfolyam nekem most anyagilag kivitelezhetetlen". Ha ilyeneket gondolsz, pláne kiküldöd a nagyvilágba online, azzal borítékolod, hogy ez így is lesz. Az van az életünkben, amit gondolunk.
2016. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Azt már próbáltad, hogy szex előtt önkielégítesz, hogy nem menj el olyan hamar? :) Nálam bevált.
2016. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!