Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok tippet adni korai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tippet adni korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés
Mivel tudnám késleltetni? Vagy talán ez idegi alapon van? Mert már próbáltam sok mindent.

2016. márc. 28. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Fájdalom!

Pl. vágd hegyesre az egyik nagylábujjad körmét és mikor érzed, hogy közeledsz, marj vele a másik lábadba.

Esetleg gondolj valami szexuálisan nagyon taszítóra(homokos), de sztem ha már ehhez folyamodsz, teljesen elrontod magadnak az élményt és annyit meg nem ér.

2016. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Főképp idegi alapon a túlzott izgalom vagy stressz miatt.Illetve lehet rossz beidegződés is ha maszti során is gyorsan végzel.

F40+

2016. márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem meg pint az a gondom nem tudok hamar elélvezni 19f
2016. márc. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!