Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal vizsga?

Agykontrollal vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mik a lehetőségeim arra az esetre, hogy azt a tételt húzzam,amit a legjobban tudok? Mindogassak magamban egy bizonyos mondatot? Vagy hogy tudnám átvenni a rezgést? Köszi
2016. jún. 8. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tanuld meg az összes tételt, akkor nem lesz gond és agykontroll se kell.
2016. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 r.sentinel ***** válasza:
Meditalnod kell es Jose Silva modszerkent a 3 kep megjelenitest alaklamzni naponta ket meditalas es legalabb 2-3 hettel a vizsga elott. A nem megfelelo meditalas az alfaba valo jutas nelkul ez nem fog mukodni foleg ha soha nem is meditaltal. Jo olvasast.
2016. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 r.sentinel ***** válasza:
100%
termeszetesn a legjobb mod ha tanulsz
2016. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan tanulok,nem erre irányult a kerdes :) csak hogy van-e valami mód arra,hogy azt a tételt húzzam,ami a legjobban megy. (3 allas mellett nem is oly könnyű felkészülni,ezert lenne fontos) koszi a válaszokat! :)
2016. jún. 8. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy tételt mondogattam magamban egész úton, míg beértem a vizsgára és azt húztam. :-)
2016. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Naponta háromszor becsukod a szemed, ellazítod a tested. Aztán nagyon részletesen elképzeled, hogy kihúzod a tételed, amit szeretnél. Vigyél bele minél több érzelmet! Éld át az örömöt! Az az egésznek a nyitja, úgy mintha valóban akkor történne. De pontosan képzeld el, azon a vizsgán, nehogy úgy járj, hogy ki akarod húzni teszem azt a 18-as töri tételt, de Te csak úgy általában képzeled el, hogy egy vizsgán kihúzod azt. Mert akkor bekövetkezhet, hogy tényleg kihúzod azt a számú tételt, csak éppen magyarból. Az agy nem tud különbséget tenni a valóság és az elképzelt dolgok között. Ezért működik.
2016. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sikerült egyébként, végül nem tétel húzás volt, hanem össze -vissza kérdezgetett a vizsgáztató. De erre is fel voltam készülve, ezt is Elképzeltem többször, mintha átéltem volna. Illetve volt még egy korábbi vizsga, annál is ezt 'alkalmaztam'
2016. jún. 14. 11:09
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag a 300 oldalas anyagokból olyanokat kérdezett, amiket pont tudtam:)
2016. jún. 14. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!