Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alapgyakorlatnál normális az,...

Alapgyakorlatnál normális az, ha úgy érzem mintha zuhannék egyet, és rángatózik 1-1 a lábam?

Figyelt kérdés
Még kezdő vagyok agykontrollozásban, a 100-tól való visszaszámlálással megyek le alfába, de totál azt érzem mint mikor próbálnék elaludni, és hirtelen egyet rúgok a lábammal, vagy esetleg a karom egy picit megrándul. Kicsit zuhanós érzésem is van, vagy inkább mintha a vízen lebegnék. Vagy csak túl sokat gondolok bele?

2016. júl. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, majd megszokod.
2016. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális. Annyira én sem vagyok tapasztalt, de én is érzek ilyesmit. Nem azt amit írtál, de pl. azt, hogy könnyű vagyok, vagy hogy nem érzem, hogy a takaró hozzám ér, lebegek, ilyet igen.
2016. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A rángatózó lábat nyugtalan láb szindrómának hívják. Alváscentrumok foglalkoznak vele.

[link]


A zuhanó, lebegő érzés természetes szerintem.

2016. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!