Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges, hogy ezért nem...

Lehetséges, hogy ezért nem sikerül semmit bevonzanom?

Figyelt kérdés
Kicsit ledöbbentem, amikor felismertem ezt... Amikor programozok, vagy csak simán vonzani próbálok, mindig kívülről látom magam. Egy boldog lányt, aki mosolyog, stb. Ma rájöttem, hogy a környezetem pont ezt látja. Egy mosolygó boldog lányt, tehát pont az van amit vonzok, hogy KÍVÜLRŐL annak tűnök. De nem vagyok az, ez csak látszat. Tehát ahhoz, hogy sikerüljön elérnem a céljaimat, nem kívülről kellene látnom magam, hanem úgymond a "testemből kifelé nézni" a történéseket, ahogy a valóságban is van?
2016. júl. 21. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nincs olyan hogy bevonzás, ha valamit el akarsz érni azért tenned kell, nem csak elképzelni, mert azzal sose mész semmire. Próbálj ép ésszel gondolkodni, és ne a csodákra várj, mert az sose fog eljönni.
2016. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magadat programozod?? Milyen kábel kell hozzá???

A bevonzás egy baromság. Már a szó is irritáló, de az alapja, hangsúlyozom az ALAPJA annyiban igaz, hogy ha jó kedvű, derűs vagy, akkor a jó dolgokra figyelsz, ergo jó dolgok történnek veled. Ha egy tárgyért ácsingózol, akkor az, hogy sokat gondolsz rá, arra sarkal, hogy minél többet tegyél érte. Ne várja már senki, hogy otthon ül és minden úgy lesz ahogy ő akarja...

2016. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért mert nincs ilyen "bevonzás".
2016. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nem az imaginációd nézőpontja okozza a problémát.

Hanem az hogy fejből nyomod és nem szívből érzed.


A mellkasod legyen meleg és lágy! legyen benne meg az érzelem amit szeretnél!

2016. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor leszel boldog, amikor jól érzed magad a bőrödben...

Te magad is leírtad, "nem vagyok boldog, ez csak a látszat". Amúgy meg a vonzáshoz semmi köze nincs a boldogsághoz magasabb intelligencia szinten.

A boldogtalanságnak viszont olyan passzív hatása van, hogy az ember felerősödve érezheti egy társ hiányát. Ez mondjuk fent áll a te esetedben.

2016. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem sikerül semmit "bevonzanod", mert a bevonzásra hagyatkozol, ami egy kamu. Tenned is kellene a céljaidért, akkor több esélyed lenne elérni őket.
2016. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az a fontos, hogy azt az érzést éld meg, amit el szeretnél érni. Hogy éreznéd magad, ha ez meg ez megtörténne. Ez nagyon erős dolog.
2016. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!