Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vajon ez mi lehetet?

Vajon ez mi lehetet?

Figyelt kérdés
be kapcsoltam nem olyan rég egy kundalini meditációs zenét,és elmélyültem magamba, na és az a lényeg hogy kb 15 perc mulva ugy éreztem hogy a szemgolyóim fel huzodtak ês remegett a szemhéjam,közbe izzdtam és remegtem egyszerre, és utánna ugy éreztem mintha valami hátra tolt volna,ja meg ugye csukva volt a szemem végig és ugy éreztem mitha kinyillot volna a szemem mert egy nagyon nagy fény láttam pedig csukva volt,és utánna miután fel keltem érzékeny volt ugynevezett 3.szemem ugy éreztem hog, foró volt. és a homályosan láttam utánna mi lehetett ez?
2016. aug. 1. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ezt történik ha a Tescos tejet kevered az altatóval.
2016. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Melyik ez a zene? :) Én is kérem, pls :)
2016. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Szét vagy csúszva ma is Pista :D
2016. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló ez volt az a zene!!


https://www.youtube.com/watch?v=iJwSZG-PhNE

2016. aug. 1. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Csúúúcs, köszi :)

Amit éreztél az akár a Kundalini ébredése is lehetett :) (én is keresem ezt az élményt), ami ha jól sejtem, megegyezik a spirituális ébredéssel :) A csakráidon nem futott végig valami fura energia?

Az életemet mentetted meg most ezzel a zenével, köszönöm :)

(#2)

2016. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En meg kezdő vagyok a témában. Elmondanatok, hogy mit jelent a spirituális ébredés? Utána mi lesz másabb? Jobban tudok hinni, ezáltal pedig bevonzani? Előre is köszönöm a választ! :)
2016. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A teremtés fog gyorsabban működni. Kigondolod pl. hogy kéne valami új munka és hipp-hopp adódni fog a lehetőség. Nem kell ám 'bevonzani' külön. Elég, ha átfut az agyadon és máris ott terem :) Hogy a példánál maradjak, ha kiderül a munkáról, hogy mégsem olyan jó, akkor jönni fog jobb :) Így működik ez :)


Jah, és az érzékelés is megváltozik állítólag. Teljesen másképp fogsz érezni xy dolgok iránt, mint azelőtt.

2016. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Epilepszias roham?:-)!
2016. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy kundalini ébredés volt....igazán nincsmit! amugy miután én spirituálisan fel ébredtem azután gyökeresen meg változott az életem sokkal jobb kedvem lett mindig jó kedvem van élet vidámabb vagyok sokkal !! a leg kisebb dolgoknak is örülök
2016. aug. 8. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!