Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van egy számomra megvalósíthat...

Van egy számomra megvalósíthatónak tűnő célom, de mégsem sikerül vajon mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok rendkívül szerencsés és pozitív embernek tartom magam ez a folyamatos pozitív gondolatoknak köszönhető ha a titokra vagy agykontrollt veszem példának. Nem végeztem el soha tanfolyamot mindenre magamtól jöttem rá rengeteg olyan esemény történt velem már amit mások csodának vagy szerencsének vélnek, de én tudom, hogy magamnak köszönhetem. Ám most mégis elakadtam. Az lenne a célom, hogy a gondolataim segítségével újra kinőjön azokon a területeken a hajam, ahol már kihullott. Teljes mértékben hiszek benne, hogy kellő akaraterővel bármire képes lehetek és eddigi életem és tetteim mint már említettem, ezt is bizonyítják. De most mégis elakadtam csak minimális fejlődést értem el amit lehet már csak saját magamnak beszéltem be. Már körülbelül egy éve próbálkozom, de szinte semmi. Próbáltam vizualizálni, rengeteget gondoltam rá stb. Kérem valaki segítsen!! Aki tényleg jártas ezekben a dolgokban azzal szívesen elbeszélgetnék, és örülnék ha felvenné velem a kapcsolatot!

2014. jan. 13. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Most igazán nem azért írom mert megbántani akarlak,34 vagyok és megvan minden hajam szála és még csak nem is őszülök de húszéves koromtól ízületi problémáim vannak,ilyen ez a rohadt genetika örököljük ha akarjuk ha nem a rossz géneket is,a te problémádat szerintem semmi nem tudja megoldani csak a hajbeültetés. 34/f
2014. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két dolgot gondolok erről.

1.A sikerhez az agykontrollban (de az élet más területén is) 3 dolog szükséges.

a. Vágy Ha ez nincs,akkor megette a fene azt egészet!A vágy,az a fajta pozitív hajtóerő,mint autóban a benzin:Ha ez nincs leáll az autó.

b. Hit. Ezy is nagyon fontos! Jézus mondta annak idején:"Hitetek segítségével hegyeket mozgathattok meg".És ez tényleg így van:A hit érdekes és csodálatos dolgokra,gyógyításokra képes.

3.elvárás. Talán ezt a legnehezebb elérni,ill. megfogalmazni.Ide két olyan alapvető dolog tartozik,mint a mindennapi,legalább egyszeri agykontrollgyakorlás és a negatív gondolatoktól való tartózkodás,azok "kigyomlálása."


Végül:Ha mindezek nem hoznak számodra eredményt:Talán Istennek más célja volt (vagy van)veled:Egész egyszerűen "nem engedélyez" számodra valamit.Hogy miért,az rejtély,ezt én sem tudom,ezt csak ő tudhatja.

2014. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ emiatt nem értem én sem mi lehet a baj mindhárom szempontnak tökéletesen eleget teszek. Nálam pozitívabb és "hívőbb" emberrel nem is találkoztam, de tényleg és minden más területen fejlődést értem el sőt mindent meg is valósítottam csak itt most valamiért zsákutcába kerültem...
2014. jan. 28. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérlek írj.Segítek
2014. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező létezik az öngyógyítás amely állhat gondolati technikából vagy saját kezünkkel végzett gyakorlatokból.

Persze nem mindenre elegendő pl. az öregséget nem lehet megállítani csak lelassítani a rombolását de igy van ez a genetikai problémákkal vagy a fertőzésekkel is.

[link]


Keress rá ebben megtalálod miképp kell használni a saját erődet gondolattal illetve a saját kezedet.

Én 72 éves vagyok és megállítottam már több éve az őszülést, rengeteg a hajam és nem őszültem meg lelassítottam a ráncosodást és általában 50-60 körülinek gondolnak idegenek. 8 évvel ezelőtt hirtelen romlott a látásom megnézettem. Kiderült szürke hályogom lett. Az egyik szemem meg műtettem, a másikkal nem mentem vissza- kísérleteztem a gyógyításával tegnap előttig. Nem csak hogy nem romlott és nem vakultam le, hanem fokozatosan gyógyult és egyre jobban láttam vele két évvel ezelőtt már.

De aztán leálltam a kezelésével és egy évvel ezelőtt ismét elő jött fokozatosan romlott a látásom a kezelésem nélkül- győzött az időskori leépülés. Most csütörtökön megműtötték. -- részemről csupán kísérlet volt. De ha valaki fiatal akkor tartós gyógyulást képes elérni.


A Te hajhullásod vagy megfázás vagy hajhagyma megbetegedése vagy genetikai hajlam. S mivel nem tudni mi okozta, igy ha el is éred a javulást és ismét lesz hajad, akkor is előrelátásból heti rendszerességgel 1X legalább ismételni lesz szükség.

2014. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán nem látható jól- heti egy alkalommal.


Nagyon rosszul látok még a műtét után-még összemosódik- de erőltetem itt is, most is.


s igazad van az ember nagyon sok mindent elérhet akaraterővel, tehetséggel és szorgalommal. Kívánom sokáig ilyen maradj.

2014. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még mindig én ezt a blogomat is keresd meg


3. Figyeljetek oda a kamaszokra!!-- Egészségünk megőrzése


igaz a fejezet cim nem utal rá, de csak az eleje ami a gyerekekre való odafigyelésre szólít fel épp a GYK oldalra írt meséik miatt.


De utána mér a fiataloknak és felnőtteknek szól pl a hajhullás problémájáról kezeléséről is

2014. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!