Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megtörtént az első Tudatos Álmom?

Megtörtént az első Tudatos Álmom?

Figyelt kérdés
Na akkor az volt, hogy a suliban vagyunk és épp ráköszöntem egy lányra (mert amúgy is romáán volt de tudott magyarul is picit) na és amikor köszöntem neki mentem pár métert és tudatosult bennem hogy álmodok! Iszonyat jó érzés volt nekem asztmonák álomban nagyon nehéz mozogni na nekem ez nagyon könnyen ment(valoszinű, hogy egy másik álom miatt) na és akkor kiakartam probálni a repülést sajnos nem ment. Csipkedtem magam és nem fájht :D isteni érzés volt: DD Irjátok le nektek milyen volt az első élményetek! :D ja amúgy tényleg csak 2 másodpercig tart vagy 1 :(
2016. aug. 4. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem történt ilyen de jó lenne
2016. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem mint már irtam valoságteszt nélkül ment :D
2016. aug. 4. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
De jó neked :D...nekem is vannnak néha fura álmaim...de tök jó érzés :))...de gyakoribb az ilyen álom folytatás vagy mi :D...vagy vannak visszatérő álmain és az álmomban emlékszem, hogy mi fog történi =))...
2016. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"asztmonák"

Azt nem álmodtad, hogy megtanulsz magyarul írni?

2016. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tudok irni csak pont akkor irtam ki ezt a kerdest amikor felkeltem és mint tudod reggel, és ugyebár reggel nem pont az van, hogy csinálok gyorsan egy palacsintát megiszom a kakóst..
2016. aug. 4. 13:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem eleg gyakran szokott lenni, en is nagyon elveszem. Olyankor megqrok minden csajt aki mozog. Osztalyban, folyoson, buszon, ahol eszembe jut :D None jo. En repulni is tudtam, de az uncsi volt. 15f
2016. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%

Nekem egyszer talán kétszer volt ilyen álmom már régen történt, de még mindig emlékszem rá.

Álmomban nagyon energikus feldobott voltam életvidám, ami ugyebár szemet szúrt nekem, mert a valóságban egy élő zombi vagyok, életvidám pedig pláne nem. Miután rájöttem, hogy egy álomban vagyok hátra dőltem és nem csináltam semmit. Na jó, repülni én is megpróbáltam, de leestem és megütöttem magam, úgyhogy inkább nem próbálkoztam csak megvártam, amíg felébredek. Voltak az álomban szép lányok meg minden, de túl fáradt voltam és mindegyik ellenséges volt. :D

2016. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Jaj, azt már el is felejtettem megemlíteni, hogy úgy 12 éves lehettem akkor, azóta sem volt tudatos álmom és akkor még nem is tudtam mi is az a tudatos álom. Ugyan utána sokat próbálkoztam, hogy legyen, de nem tudtam végigcsinálni a tréninget. :P
2016. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én most 13 vagyok és mostanában töbször álmodok(minden nap) Ez azért van mert megjegyzem mitörtént az ezelötti álmokban :D amúgy meg ha kiakarsz menni az álomból nézz például egy falat akkor a valoságban a szemed megáll és felébredsz
2016. aug. 4. 15:55
 10/13 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer volt tudatos álmom, mindkettő akkor jött, amikor épp nem kondicionáltam magam erre (nem valóságteszteltem).

Elsőnél egy jól ismert dolog nézett ki másképp, másodszor csak szimplán eszembe jutott, hogy álmodok. Első alkalommal annyira megörültem, hogy kifutottam a házból, aztán véletlen fixáltam a tekintetemet. A második álmom hosszabb volt, ott amint beugrott, hogy álmodok, nyomban teszteltem egy repüléssel, ami sikeres volt, egyszerűen elemelkedtem a földtől.

Maximális ideje annyi lehet a tudatos álomnak, amennyit amúgy is álmodnál, csak ekkor a kontroll nálad van.

2016. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!