Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor két ember kijelenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor két ember kijelenti hogy "Kapcsolatban" pl facen addigra általában megtörtént az első teljes aktus?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudhatnánk mi azt? Tőlük kérdezd meg ;)
2016. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Te volnál a napi kutakodó exbarátnő, aki a volt pasija sikertelen kapcsolatáért szurkol?
2016. aug. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kijelentem facebookon, hogy kapcsolatban, az legalább fél év. Hogy fél év alatt mi történik, az más kérdés...
2016. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tettem ki, pedig volt pár kapcsolatom.
2016. aug. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem a kapcsolat kezdete az első csók. Az, hogy facebookra mikor rakom ki, vagy kirakom-e egyáltalán, az tök random. Mostani kapcsolatom pl nincs kint, pedig lassan egy éve tart, és elég sokszor volt már "teljes aktus".

Nem hiszem, hogy van ebben bármi egyértelmű logika. Van, aki 30 év után se rakja ki facebookra, van aki már az első nap igen....

2016. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát régebben ilyen 19-20 évesen raktam ki olyat is, akivel még nem volt "teljes aktus". Most barátommal kb fél év után raktuk ki, mindig elfelejtődött. Pedig kb 2 hét után már volt "teljes aktus". Szóval nem hiszem, hogy 100% lenne.
2016. aug. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a kapcsolat kezdete nálam akkor volt, amikor szerelmet vallott nekem a barátom, tehát még nem szexeltünk. facebookra nem tettem ki.
2016. aug. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első kapcsolatomban vagyok azóta is, és még szűz voltam hónapokkal az után is, hogy facebookra kikerült hogy kapcsolatban vagyunk. 20/N
2016. aug. 3. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A többség szerintem ezt csak akkor osztja meg a nagyközönséggel, mikor már biztosnak érzi azt a kapcsolatot, és nem az lesz a következő bejegyzés, hogy újra szingli.

Tehát nem hogy az első szexen, hanem több együtt töltött hónapon is túlestek.

2016. aug. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az neked, hogy "az első teljes aktus" volt meg, vagy még csak szoptak-nyaltak? Apasági vizsgálathoz kell bizonyítéknak?

Komolyan nem értem, kinek mi köze van hozzá.

2016. aug. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!