Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan veletek, hogy nagyon tetszett valaki viszont mikor megtörtént az első csók kiderült, hogy nagyon bénán csókol?

Figyelt kérdés
Nem tudom,de ez nálam kicsit kiábrándító.Ok még az első csóknál lehet zavarban van az ember de ha később is ilyen? :/
2015. nov. 18. 18:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ill még annyi,hogy hallottam már olyanról miszerint ha valaki bénán csókol az a szexben is az.Ez igaz lehet?
2015. nov. 18. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy a csókolózás és a szex is tanulható! Max jó páran képtelenek a tanulásra időt és energiát fordítani, így maradnak a szimpla dugásnál.
2015. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem párom nehezményezte, hogy szerinte ügyetlenül (illetve kapkodva) csókoltam, bár előtte más még nem panaszkodott ilyenre. :D Nálunk nem volt gond, inkább plusz indok volt sokat gyakorolni. :P És az ágyban sem volt semmi problémánk.
2015. nov. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátnőm, aki egyszerűen úgy "csókolt" hogy a száját (csukva) rászorította a számra, de még be is szorította, úgy, hogy majd kitörte a fogaim. És ezt sokáig akarta csinálni, mert mikor kicsit próbáltam a fejem elhúzni, követett és le nem vette volna az ajkait a számról.
2017. febr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!