Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Félálomban zuhanás érzése,...

Félálomban zuhanás érzése, miért van ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este már feküdtem az ágyban,és már majdnem elaludtam teljesen.Egyszer csak azt álmodtam,hogy egy küszöbön álltam,és véletlenül leléptem róla,és eldőltem,tehát zuhantam a földre,és erre riadtam fel,mert olyan valóságos volt.Úgy éreztem,mintha az ágyban is lesüllyedtem volna,és az egész testem remegett egyet,és akaratlanul megszorítottam a párnát és a takarót,hogy ne zuhanjak tovább.

Már nagyon régen nem volt velem ilyen.Van ennek valami jelentősége?



#álom #zuhanás érzése
2016. aug. 11. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi, ez nem ezotéria. Közvetlenül ez elalvás előtti stádiumban nagyon is gyakori a zuhanás-érzés. Mindenkivel volt már ilyen.
2016. aug. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Testelhagyásos élmények ezek :)

Nem hiszem, hogy a tudomány (pszichológia) is így említi, de a zuhanás-érzés az, amikor visszakerülsz (amikor a Lélek visszalép) a testbe.

2016. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Az izmok hirtelen elernyedése zuhanás érzetét kelti.
2016. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Félálomban a lélek visszalép a testbe, igen. Atyavilág.
2016. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izmok elernyedésével,és a vízszintes testhelyzettel vérnyomásod csökken az agyban,és ezt érezted zuhanásnak.
2016. aug. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
## lélek, vissza a testbe.. szellentés meg vissza a hátsóba.. hát persze:))
2016. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!