Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Félálomban elfeledett informác...

Félálomban elfeledett információk előhívása?

Figyelt kérdés
Könnyen meglehet, hogy kategóriát tévesztettem, de itt olvastam hasonlókat, nem mellesleg ez az egyetlen kategória, ahova kivétel nélkül mindenki ír, ha szkeptikus, ha nem:D Tehát; nemrég múlt el a vizsgaidőszak, ez a félév egész húzósra sikerült. Általában úgy tanulok, hogy minden tételt szépen leírok, majd átolvasom és végülis az íráskép, a szöveg helye, színe stb. miatt jegyzem meg, magyarán vizuális típus vagyok. De a szöveg teljes memorizálásához nyilván ennyi nem elég. Nem egyszer esett meg velem az elmúlt hónapokban, hogy egy, általam már korábban kidolgozott tételt mondtam fel magamnak félálomban úgy, mintha olvastam volna, de szóról szóra. Mikor már teljesen felébredtem elszállt a tudás:D Kérdezném, történt már valakivel hasonló? Rögzült bennem az információ, vagy mindez a félálom számlájára írható, és nem is volt valós?:D Köszi mindenki
2013. febr. 4. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges de függ hogy milyen gyorsan kerülsz éber állapotba.
2013. febr. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!