Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A százlábús effektusból...

A százlábús effektusból hogyan lehet kijönni?

Figyelt kérdés

A százlábú összehangolva lábait haladt előre biztosan az úton. A hangya csodálkozva odament hozzá, és megjegyezte:


Aztaa! Hogyan tudsz ilyen összehangoltan ennyi lábbal közlekedni? Zseni vagy, te vagy a világ legjobbja! A százlábú észre sem vette, miről beszélt, amint ránézett, ő sem értette, majd össze-vissza kezdtek el a lábai menni, és azt sem tudta, merre van az előre.


Én valamiben tök jó voltam, és valaki megjegyezte, azóta rosszabb lettem benne, hogyan ne koncentráljak rá, hogyan csinálom, csak csináljam?


Hogy konkrétabb legyen: Amikor gerelyhajításnál valaki az aranyra gondol, akkor nem a gyakorlatra koncentrál, és ezért néha elrontja a gyakorlatot, hogyan koncentráljon a gyakorlatra ha a tudat alatt kicsit sem akar az aranyra koncentrálni, és arra koncentrál, hogy nem akar koncentrálni?


2016. aug. 14. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Igyál egy fröccsöt
2016. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező berúgott.
2016. aug. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Hogyan állapítja meg egy százlábú az újszülött kölykéről, hogy fiú, vagy lány?


"Kilencvennyolc, kilencvenkilenc, száz, százegy... FIÚ!"

2016. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nehéz lenne?
2016. aug. 14. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
túl parázod
2016. aug. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Legoman ***** válasza:
6%

Ne gondolj az aranyra, vagy arra hogy mások mit gondolnak rólad. Csak a gyakorlatra! Ilyen egyszerű.

Ne képzelegj, vagy bambulj el, hanem koncentrálj. Begyakoroltad, benned van, engedd ki, és érezd át, tested minden egyes mozdulatát, az elejétől a végéig.

A jövő és a múlt nem számít, csak a jelen.

2016. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a gerelyhajító, aki aranyéremért dob, tudja, hogy a gyakorlat végrehajtására kell koncentrálnia. Tudja, ha az éremre koncentrál, az messzebbre száll tőle, mint a gerely.
2016. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Aha.
2016. aug. 15. 21:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ez az utolsó esély, muszáj megragadnom, nincs javítási lehetőség. Olyankor sikerülni szoktak a dolgok.
2016. aug. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a kérdésedet nem olvastam végig mert hosszú és nincs kedvem elolvasni a baromságodat viszont a százlábú efektus az olyan hogy kinő még 98 lábad?
2016. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!