Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megváltoztatott gondolkodással...

Megváltoztatott gondolkodással visszafordítható valami, amit elrontottam a múltban?

Figyelt kérdés
1 éve a felelmeimmel bevonzottam valamit, amit nem szerettem volna, mert nagyon negatívan álltam hozza, rossz dolgokat képzeltem el. Persze ezek a dolgok egytől egyig valóra váltak. Ha szeretnem, hogy minden visszaálljon a régi állapotába, akkor még időben vagyok, ha megváltoztatom a gondolkodásomat? Már egy év is eltelt...
2016. okt. 27. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit vonzottál be?
2016. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szakítást. De ugy történt minden ahogy a felelmeimben megjelent, szo szerint. Megindokolni sem tudta, egyszerűen nem tudom az okát. Számomra mindig egyértelmű volt, hogy bevonzottam az egészet.
2016. okt. 27. 20:24
 3/15 anonim ***** válasza:

A helyzet megváltoztatható, de nem biztos, hogy visszafordítható.

A félelmeiden kell dolgoznod elsősorban, hogy ne félj semmitől (tudat alatt) és amikor ezzel megvagy, akkor teremthetsz új kapcsolatot magadnak. Ez a félelmeken való munka nem annyira egyszerű, nekem több évbe telt, mire leesett, hogy mit kell csinálni és ezt senki nem mondhatja el igazából, neked kell ráérezned. Érdemes megkeresni, hogy mi volt a félelem hátterében. A szakítástól való félelem általában csak tünet, az elhagyatottságtól való félelem van a hátterében, ha valamelyik szülőd elhagyott vagy egy gyerekkori szerelem, ez bármi lehet.

2016. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

"Megindokolni sem tudta"

Akkor jól jártál.

2016. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Csinálni kéne egy időkaput, egy helyen. Ez a hely csak mások segitségével, és véletlenszerüen alakulhat ki. Ez a hely fontos, hogy békés, csendes legyen ergo ne olyan központi hely legyen. Ezt a helyet a másik személy (barát, rokon) avatja fel, teljességében ő hozza létre (meg az élet) majd sok idővel eltelvén, a hely megváltozván majd őrzi azt az időszakot, akörül amikor az avatása történt. Időkapu csak véletlenszerűen, megfelelő helyen alakulhat ki, falon, utcán, járdán, helyen, és egy apró fizikai jellel ami túlélvén az időszakot, még mindig mutatja a dolgot másoknak is, bár ők nem látják (ismerik) csak fura, érthetetlen, látványos nekik. A jele megmarad ennyi ideig kint, mert jó és igazán öreg lesz, de még látszik. Időkaput a követelmények mindennemü tisztasága miatt majdnem mindig csak gyerekkorban lehet csinálni. Az időkapu akkor aktiválható, ha a hely már javában megváltozott (min 10 max 20év kb) ezért nem szabad rendszeres látogatásokkal megzavarni, emiatt szinte mindig spontán alakul ki. Az időkapu tökéletessége megmutatja az összes akkor történt emléked, segit, nagyon boldoggá tesz, bejuttat a múltba, az időbe, a mennyországba, a változást mutatja amiből leszűrhető milyen az élet, bűvös, szótlan, nagyon pontos információt. Az ilyen dolgok is csak az élet mindennapos csapásain keresztül ismerhetők meg, de ennél pl sokkal jobb dolog egy pontos időtükör készitése, ami a jelen uralásával közös hasznot hoz, de csak rövidebb időszakra. Ideiglenesen, de mindig képes használható elönyökhöz juttatni azokat akik erre rátekintenek, rövid időre nagy erőt kölcsönöz, ami használható az életben, mert magas technológiával jött létre. vagyis nem mindenki tud csinálni ilyen eszközöket..

időkapu általában egy viszonylag nem kedvelt, átlagos helyen alakul ki. Ahhoz hogy igazán mágikus legyen, tudni kell, hogy ilyen jol csak Isten alakithatja ki véletlenszerüen, de ekkor végtelenszer erősebb is lehet, mint egy átlagos emberi másolat, és segithet elérni a megvilágosodást, főleg ha az időszak amiben létrejött, pl sok küzdelemmel, feladatokkal telt el az életben... mindig csak egy oldalát lehet megmutatni, folyton változik, de addig jo lehet :p

2016. okt. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 nem szepes mária?


Úgyi-é? S vajon ki íra vala é ily költőiséggel e sorokat az időkapuról?

2016. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Omar Khajjam szerint három dolog biztosan nem visszafordítható:

- a kimondott szó,

- a kilőtt nyil és

- az eltelt idő.

2016. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem az idot akarom visszafordítani, azt nem lehet. A vonzást akarom a jelenben megmásítani. Tehát, ha bevonzottam a szakítást, és minden aszerint történt, akkor ha máshogy gondolkodom, akkor bevonzható-e a kapcsolat újrakezdése. Ha láttam őt magam elott egy másik nővel, sajnos ebben hittem, akkor ha magammal latom őt es abban hiszek, akkor az is valóra válhat-e 1 év elteltével. Leegyszerűsítve :)
2016. okt. 28. 22:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Bombázd magad pozitív energiákkal. Nézzél Family Guy-t. nekem is segített
2016. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy nézett ki az a másik nő? Úgy,ahogy elképzelted?


A lényeg, az hogy nem bíztál a párod an, hogy szeret téged, de így is mondhatjuk: Nem hittél magadban,hogy Te elég jó vagy neki.


Ne csodálkozz, ha elhagyott. Mégis,, ki akar ilyen nővel élni?

2016. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!