Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban undorodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban undorodom a férfiaktól? Visszafordítható még ez a dolog?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépség. Ezt szögezzük le az elején. Volt olyan időszak az életemben(mint mindenki másnak),hogy a jó kinézetű pasikra vágytam. De rájöttem nem egy csalódás után,hogy ők nem nekem valók. Túl beképzeltek, nagyképűek,faragatlanok.

Elkezdtem olyan férfiakkal is randizgatni akik külsőre nem igazán jöttek be elsőre. Velük már jobban szót értettem. Pár pasival még hosszabbtávra is terveztem volna.

De utána kiderült róluk néhány dolog.

Pl. Még az exébe szerelmes, csak szexet akar, állandóan féltékennyé akart tenni stb.

Miért mindig az ilyen defektes pasik találnak meg? Lassan már undorodom a férfi nemtől. Néha már hányingerem van tőlük.

Nem vagyok válogatós! Annak is adok esélyt aki külsőre nem a zsánerem. Nem tudom mit kellene tennem. Teljesen tanácstalan vagyok már.



2016. szept. 17. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet magadba kellene nézned,hogy benned nincs e hiba nem véletlenül vonzódsz a "hibás" férfiakhoz.
2016. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Velem ezt a lányok játszották el, valamint én is kifogtam közülük pár "defekteset". Igaz én külsőre jóképűnek mondanám magamat. Ha gondolod én szívesen ismerkedem veled :) 23/f
2016. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1# Nyilván bennem is van hiba. Nem is kevés.
2016. szept. 17. 11:22
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
0%

Visszafordítható persze. Ön- és más emberek ismeretével. Attól, h csúnyább pasikkal kokettálsz, ugyanúgy beveheted az ő kamudumájukat is, mint másét.


Mi is hányhatnánk a nőktől, ennyi erővel, de inkább ráfogjuk a tegnapi 8 whiskey-re.

2016. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Jaj noren pont te beszélsz? :D Igen a legtöbb pasinak van defektje, olyan nincs akinek nincs, ezt el kell fogadni, vagy megcsal, vagy bánt, vagy piál, stb. Persze pont ezek szidják a legnagyobb elánnal a nőket :,D Szerintem légy türelemmel, foglalkozz valami mással, nem éri meg ezen kattogni :/
2016. szept. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Én egyenesen rühellem a pasikat,a barátnőimmel mindig kiröhögjük őket.
2016. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6# Te férfi vagy és szánalmas.
2016. szept. 17. 13:59
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Kevés a normális ember sajnos. Férfiakból is sok gyökér van és nőkből is. Ne add fel a keresést előbb utóbb csak az utadba kerül egy olyan valaki akivel jól kijössz :) Én a nőkben csalódom folyamatosan de eszemben sincs feladni!
2016. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha minden pasitól undorodsz, akkor az csak sima irigység. Sok magyar ember sajátja. Én is undorodom bizonyos fajta nőktől, de azért nem az összestől.
2016. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Ha minden pasitól undorodsz, akkor az csak sima irigység."


Miért lennék irigy egy pasira? Kifejtenéd kérlek!

2016. szept. 17. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!