Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szubjektív üzenetkuldes utan...

Szubjektív üzenetkuldes utan lehetséges, hogy visszajelzést kaptam?

Figyelt kérdés
Mar sokszor próbáltam igy üzenni, de szerintem most sikerült eloszor. Miután elmondtam az illetőnek röviden amit akartam es közben magam elé is képzeltem őt, azt mondta segít, de ez mar nagyon valóságos volt. Aztán emberek egyszerre mondták, hogy ugy lesz. Lehet, hogy igy kaptam választ? Ez a válasz ilyenkor igaz?
2016. nov. 29. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
majd ha segít akkor úgy lesz.
2016. nov. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szubjektív üzenetet küldtél valakinek, de tőlünk kérded, lehetséges-e, hogy visszajelzést kaptál.

Feltételezve, hogy képes vagy arra, amit hiszel, fel kell tételezni azt is, hogy a másik kéépes ilyen üzenetek fogadására, hiszen ha nem, akkor mondandód csak sivatagba suttogott szó!

Ám, ha minden stimmel: te tudsz küldeni, ő tud fogadni, akkor olyan magas szellemi szinten álltok mindketten, hogy kötelességeteknek kell érezni a visszajelzést!

Kérdésed alapján kétségbe vonod az ő szellemi fejlettségi szintjét, tehát csak pocsékoltad energiád.

2016. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen

Szerintem.

Nem tudom.

2016. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!