Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan mulasszam el a szoronga...

Hogyan mulasszam el a szorongasomat legalább meditáció idejére?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnek egy cegnel dolgozni, de nem jon össze. Nagyon sokszor jelentkeztem mar, direkt ennek megfelelő iskolába is járok, de évek ota oda kerül valami protekciós helyettem. Mar nagyon ki vagyok borulva emiatt. Amikor próbálok lemenni alfaba, hogy uzenjek, vagy elme tukrevel segítsek magamon, elkap a szorongás es nem tudom megcsinalni. Mit tegyek, hogy legalább ezt az egy dolgot tudjam végre programozni?
2016. dec. 17. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Lazíts...

https://www.youtube.com/watch?v=wsAF43VYvbQ


Miért kell az a hely ennyire?

Gondolod, hogy jó lenne neked ott?

2016. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Nagyon nagyon régóta szeretném es akárhányszor végig gondoltam, ezt akartam. Nem mondok le róla es orulok, hogy segítő szándékkal jöttél es nem lebeszélni, hogy ha nem megy ne akard es hasonlók, köszönöm! :)
2016. dec. 17. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

"direkt ennek megfelelő iskolába is járok"

Ha még csak most tanulod a szakmát, miért furcsállod, ha helyetted olyat vesznek fel, aki már tudja?

2016. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elmulasztani nem nagyon fogod tudni. A meditációnak az a lényege hogy te a csendes megfigyelő maradsz, és nem gabalyodsz bele a gondolatokba. Ha így teszel, szépen lassan elcsendesednek. De ha olyan gondolataid vannak, hogy zavaros az elmém és nem lenne szabad ennek így lenni, akkor plussz gondolatokkal bombázod. Ez olyan mintha téglákat dobálnál a vízbe, azt remélve, hogy akkor elcsendesedik a tó. Ha meditálsz, akkor egy dolog nagyon fontos, hogy el tudd fogadni azt ami épp a fejedben zajlik, anélkül hogy azt minősítenéd, vagy küzdenél ellene.

Aki akarással cselekszik, és kevesebbnek érzi magát, ha nem kapja meg amit szeretne, az az egó. A meditációban pedig nincs helye az egónak, és semmiféle akarásnak.

2016. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok lesz a gyakorlat de ha erdekel akkor privatba leirom. Felold minden pszihes gatat. Lenyegeben a tokeletes nezopont.
2016. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso, igen, kérlek írd le! Köszönöm!
2016. dec. 19. 00:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,ehhez is gyakorlat kell.

Kezdetnek jó elfogadni bármilyen rossz munkát,s amikor már van biztos állásod,lehet akár hetente új helyeket megpályázni,kockázat nélkül.Egy idő után rutint szerzel,és a kihívás feldob,és nem nyomaszt.

2017. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!