Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye hasonlít az...

A vonzás törvénye hasonlít az agykontrollhoz? Ha igen miben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Abban,hogy az agykontrollban is elképzeled az elérni kívánt helyzetet,és a vonzás törvénye is pont erről szól.Mindegyikben a kívánt célt ismételgeti,tartja szem előtt,mígnem megjelenik az életében.
2010. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nem. semmiben.
2010. máj. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Itt annyian szidják az agykontrollt,én vajon milyen tanfolyamot végeztem?:)Az agykontroll sok mindenre alkalmazható,csak hit kell hozzá.És ebben is mennyire hasonlít a vonzás törvényéhez!:))
2010. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Te akkor ugye tudtad hasznosítani az agykontrollt?
2010. máj. 3. 17:36
 5/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
A (Silva-féle) agykontroll mellett én is leteszem a voksot és a nagyesküt, de a vonzás törvényéről csak hallottam, nem ismerem (még).
2010. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

én mindkettőt használom-nem kis sikerrel! :) amúgy, ha vki szidalmaz vmit, csak azt nézzük meg, ki teszi ;) általában bigott vallásfanatisták, akiknek még az is bűn, ha tv-t nézel :) persze, az is előfordul, h vkinek nem működik, mert túlságosan materialista.

mindkettő lényege, h vizualizáld a kívánt helyzetet, állapotot, és éld át a vele járó boldogságérzetet gondolatban, így olyan állapotba-rezgésszintre-kerülsz, h ezt fogod bevonzani (ugyanis az agyad nem képes különbséget tenni valóság és képzelet közt ilyen téren!)azért is hiszem ezt el, mert orvostanhallgató vagyok, és tudományosan bizonyított tény :)

majd mondj érte köszönetet Istennek/az Univerzumnak, hívjuk, ahogy tetszik!

nagyon sokat segített az életemben eddig mindkettő! sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb, boldogabb lett az életem. ha bármi kérdésed van, fordulj hozzám bizalommal!

2010. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)



14:06 Szerinted könyvből az agykontrollt meglehet tanulni? vagy érdemes elmenni tanfolyamra? 15éves vagyok és sajnos SLE-s, ezért fontos lenne hogy a stresszt kizárjam az életemből. Előre is köszi:)

2010. máj. 4. 18:32
 8/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Bocs amiért beleszólok a címzett helyett:

Lehet könyvből is tanulni agykontrollt és már sok-sok videó, cikk, könyv, fórum, stb. van a neten is.

Amiért jó a tanfolyam: a közösségi élmény varázsa, a hasonló érdeklődésű kedves "testvérek" jelenléte, mosolya, szavai szinte pótolhatatlanok. A hitet tartósabban erősíti mint bármilyen olvasott anyag. De ha nem tudsz eljutni rá, ezen ne rágódj, csak képzeld el, mintha ott lettél volna.

:-)

Sok sikert!

2010. máj. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ neked is:) Láttam válaszoltál egy másik kérdésemre is:P
2010. máj. 4. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt le is töltheted, vagy akár antikváriumban is megveheted nagyon olcsón. Nekem is úgy van meg, sajna nem vagyok elég kitartó, voltak eredményeim, de abbahagytam:(

[link]

2010. máj. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!