Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tükör meditáció letezik? Mire...

Tükör meditáció letezik? Mire gondolni stb?

Figyelt kérdés
Sima meditációról szoktam néha csinálni ott ugye ellazul az ember és elkepzel szép dolgokat és jó erzés. De tegnap kipróbáltam a tükör meditációról elvileg a tükörben saját magadat kell nézni egy fél óráig mindennap. Én tegnap kipróbáltam de csak ennyi hogy nézni kell? Elképzelni vagy koncentrálni valami másra nem kell? És akkor ha mindennap csinálom történhet valami mert tegnap is csak a sok bamulastol láttam forma változást de ha pislogtam minden rendben volt
2017. jan. 13. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima érzékcsalódás a folyamatos nézés által. Igazából semmit nem profitálsz a tükörmeditációból, viszont a koncentrációd és akaraterőd fokozhatod vele.

Tapasztalt jógaoktató, vagy guru nélkül inkább ne fogj hozzá még semmihez, hanem éld az életed és fogadd el önmagad, és szeress másokat.

2017. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meditáció koncentrált gondolkodást, gondolást, érzést jelent.

Szerinted?

2017. jan. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez az egyik kedvencem.

De a solfeggio 528 & 417 a màsik.Ez utóbbiból elég napi 15perc,nem kell belőle a 3órás anyag :)

Egy valamit viszont ne próbàlj ki a tükör előtt...ne mondd ki ötször hogy kampókéz :))

2017. jan. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az igazi meditációban nincs koncentráció, hanem csak a VAGYOK létállapotban időzés. Ezt megelőző állomások lehetnek a koncentráció, eggyé vállás valamivel.


Dharana -> Dhyana -> Meditation

2017. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egót ezzel erősíted csak. Amit tudatosítasz, az az, hogy "ez vagyok èn" ès ezzel az azonosulással èrzèkektől ès alap kèpessègektől fordulsz el.
2017. jan. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!