Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet azt programozni, hogy...

Lehet azt programozni, hogy vizsgán egy konkrét tételt húzzak?

Figyelt kérdés
Hogyan? Valakinek sikerült már?
2017. jan. 25. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Erőt veszel magadon, legyőzöd az undort amit a pohos, kopaszodó hatvanéves professzor bácsi irányába érzel, lecumizod az asztal alatt és még tételt húzni sem kell. Éljen az agykontroll.
2017. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 violaria válasza:
Első, ezt jobb lett volna ha megtartod magadnak. Kedves kérdező, mivel a tétel húzás általában papírformátumban történik, és a tanáraid nem robotok, sajnos nem fogod tudni beprogramozni hogy mit húzzál. Próbálj mindent megtanulni, de ha van tétel amit utálsz azt legalább még kétszer nézd át, mert akkor nagy eséllyel azt húzod. Ez nemtudom miért van, de én mindig így jártam.
2017. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Altalaban azt huzod, amit pont nem tanultal meg, szoval ezt kene valahogy megforditani. Peldaul mindet megtanulod.
2017. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Programozni is lehet, de...

ha egy másik szám ugrik be (álmodban például), én inkább azt tanulnám meg a helyedben...

2017. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Missi_Key ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen hülyék érettségiznek bäzd.
2017. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

> Ilyen hülyék érettségiznek bäzd.

Ne aggódj, az ilyeneknél kicsi az esély hogy elsőre sikerül. :D

2017. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kérd az angyalok, hogy segítsenek! Ha hiszel ezekben, érkezik a segítség. És ne felejtsd el megköszönni. Mielőtt lenne a vizsga ne arra gondolj, hogy "ne a * számú tételt húzzam", hanem arra amelyiket tudod. Koncentrálj magára a tételre. Ha nem is a kedvencem húzod, már az is félsiker. :)
2017. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Elég egy papírfecnire leírnod azt a összeget, amit kap a vizsgáztató, ha (pl.) felülről a második tételt húzzad.

2017. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy erősen koncentráltam és bejött, kihúztam egy könnyű tételt (persze a tanár utána belekérdezett egy másikba is :D).
2017. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!