Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha megpróbálom arra programozn...

Ha megpróbálom arra programozni az agyam, hogy szeretek valakit és azt elképzelem és elkezdem "gyakorolni" az érzést akkor előbb utóbb ez "valóság" lesz és működni fog?

Figyelt kérdés
Igazából a párkapcsolatomról van szó. Nagyon jó ember, és jól elvagyok vele, de mélyebb érzelmeim nincsenek már régóta... De szeretném megmenteni és jól működővé tenni, és őszintén érezni hogy szeretem és ő a minden. Ez lehetséges? Be lehet programozni erre az agyat, hogy az később őszinte, automatikus érzelemmé váljon?
2016. nov. 28. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem tudod megerőszakolni az érzelmi világodat a fejedből kiindulva.
2016. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaaa!

Csak aza hátulütője a dolognak, hogy ez csak a te oldaladról lesz igaz!

Rá nem vonatkozik, ezért te fülig szerelmes leszel belé, míg te közömbös maradsz számára. A csalódáson kívül még fájdalmat is okozol magadnak!

Tedd - ha akarod és mered!

2016. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez egy több éves kapcsolat. A párom szeret engem, és ragaszkodik, tervez. Jól elvagyunk meg minden, csak én gondban vagyok.au erzelmekkel, meg a ragaszkodassal.
2016. nov. 28. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit sok az elentmondás a sztoriban. megpróbáltál már valakit is szeretni? mert nekem az jön le, hogy eddig még igazából senkit sem sikerült. Akkor nem kérdeznéd a menetét.

ha igazán szeret és tervez akkor ezt meg kell kérdezni tőle. a normális párkapcsolatokban megbeszélik a dolgokat. ha nem ő a mindened, akkor ugyse fogadod szivesen bármit fog mondani. de ha azt mondod hogy jó ember akkor nem érdemli meg azt, hogy hazudj neki tovább. ahogy az elöbb irtad. megpróbálhatod( lehet hogy nem eredménytelenül) de megérdemli-e hogy rajta kisérletezz a tudta nélkül?

2016. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz... én még senkihez sem tudtam igazán ragaszkodni, de normális pasijaim se voltak, csak most ő egyedül, akit nem akarok elveszíteni, de nem megy az elmélyülés sehogy sem. Nem akarom elrontani egyikünk életét sem, de beleőrülök, hogy van egy iszonyat normális párom aki szeret és nem tudom viszonozni. Nem akarom elveszíteni, azt szeretném ha boldogok lennénk lehetőleg együtt... De minél jobban görcsölök és ahogy megy az idő és egyre komolyodik a dolog, annál nagyobb pánikban vagyok. A lelkem menekülne, a józan eszem meg nagyon maradna... lehet hogy valami bajom van :( egyébként ő tisztában van mindennel, igy is ragaszkodik hozzám
2016. nov. 28. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Mire kell neked az a pasi? Ha nem szereted? Ha nem is ragaszkodsz hozzá? Csak a társadalmi szerepet akarod eljátszani? Nem tudok mást elképzelni a leìrtak alapján, mint azt, hogy csak ki akarod használni. Mèg ha nem is szándèkosan, de ha nem szereted akkor nem marad csak érdek. Jól néz ki? Eltart? Vagy mi mást diktál az agyad? Logikus vele lenni? Érdekes momentum, ha visszaolvasod az ìrásod, talán magad is megérted a dolog nyitját:

Egyetlen sorban sem ìrtad azt, hogy a szìvedből akarod szeretni. Ezen gondolkozz el. Miért a kifejezés, hogy "szerelmes szìv" vagy amikor a "szìv harcol az èsszel"? A kisherceg hìres mondata: jól, csak a szìvèvel lát az ember! Innen érdemes elindulnod, ha mindenképp ki akarod próbálni a szerelem érzését. Ésszel nem lehet szeretni, ez a legnagyobb ostobaság amit valaha olvastam! De a szándék nemes, ha tényleg viszonozni szeretnéd. Magadban már megvan a válasz amire vágysz. Beszéld meg a sráccal is még időben.

2016. nov. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, Olvastam a válaszokat is és kiemelném pár fontos mondatod:


"én gondban vagyok.au erzelmekkel, meg a ragaszkodassal."


"beleőrülök, hogy van egy iszonyat normális párom aki szeret és nem tudom viszonozni. Nem akarom elveszíteni..."


Amit hozzátennék az eredeti kérdéshez, hogy a lélek mindig győzni fog az akarat fölött előbb vagy utóbb (belső ellentétek idővel egyre élesebbek lesznek), amit tenni lehet, hogy önismeretben foglalkozol a témáddal és összehangolod azzal amit tudatosan is szeretnél.

2016. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
persze hogy lehet, nem is oly nehez csupan gondolj ra, egesz nap
2016. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!