Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal tudom magamat...

Agykontrollal tudom magamat programozni, hogy elfelejtsek valakit és többet ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
nem ha gondolsz rá akkor annak oka van
2014. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy oka van? elfelejteni akarom,mert többet úgy sem találkozunk soha:S
2014. júl. 14. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig el akarod felejteni, addig gondolsz is rá.Egyszerűen csak hagyd, hogy lecsillapodjanak a gondolataid, a többit az idő elintézi.
2014. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok többet?
2014. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szkeorik válasza:
100%
Alapvetően, és elméletileg: igen. Csak nagyon sokáig tart :D érzéstől függően eltarthat akár hónapokig is, fél év 1 év, csak ne azt programozd, hogy NEM gondolsz rá, hanem valamilyen pozitív irányba tereld a figyelmed
2014. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem a felejtéshez kell egy olyan ember is, aki ért az agykontrollhoz. Amúgy meg működőképes lehet a dolog.

Én néha szoktam használni, mikor mondjuk reggel 6-kor fel akarok kelni(és nincs beállva a testem erre az időpontra, mint pl a reggeli munkába meneteli keléseknél) és félek, hogy nem fog csörögni a telefonom. Csak rágondolok, hogy fel kell másnap kelnem és reggel pontban fel is kelek és szinte kipihentebb vagyok, mint más esetekben.

És ez nem féletlen és nem egyszeri dologról van szó, mert már nagyon sokszor csináltam ilyet és még soha nem hagyott cserben az agyam.

2014. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fájdalmas emlékek tudatalattiba taszítása sosem vezet jóra. Csak úgy lehet a terhet enyhíteni ha az ember feldolgozza és megérti. Ha még túl erős az élmény hatása, meg lehet próbálni elterelni a figyelmet más élményekkel,de ez csak időhúzás a dologgal később szembe kell nézni.
2014. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem ne küzdj a gondolatok ellen.

Előbb-utóbb úgyis elfárad az ügy, ki fog fújni, kiszorítják az új élmények, impulzusok.

2014. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!