Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan gyógyítsam meg magam?

Hogyan gyógyítsam meg magam?

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy elég fiatal vagyok,de már megtalált a visszérbetegség, amivel addig szeretnék foglalkozni amig aránylag kezdeti stádiumban van. Az okot sejtem mivel elég streszes éveken vagyok túl,mire meg egyenesbe jöttek a dolgaim,kaptam egy ilyen betegséget.Komolyan már azon gondolkoztam hogy valami átok ül rajtam.Visszeres lábbal elfelejthetem a rövidnadrágot,párkapcsolatom romokban mert szégyellem ahogy kinézek.Szeretnék rajta változtatni lehetőleg anélkül hogy kés alá kellene feküdnöm,ehhez kérnék segítséget. Szétnéztem az interneten de nem találtam olyan mondatot,vagy meditációt ami speciálisan erre a betegségre jó lenne. Ezért kérnék egy kis segítséget,hátha valakinek van valami ötlete,tapasztalata.Előre is köszönöm.

2017. febr. 5. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. febr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sport, rendszeresen, heti 4-szer. És érbarát étkezés, de sport nélkül nem fog menni.
2017. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Vagy programozás. Elèg energiával(magas èrzelemmel, pèldául öröm) feltöltött ès megèlt elkèpzelès az egèszsèges lábról, annak èrzèsèről, közvetlen parancs a tudatalattinak. Kèpekben èrtelmez, ès a beleadott èrzelem jelenti a koncentráció mèrtèkèt. Azonnal gyógyulásnak indul, persze nem hipp hipp gyógyul meg. A futás ès a helyes ètrend pedig szintèn fontos.
2017. febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kitartás kell mindenképpen.


vagy az agykontrollhoz vagy a sporthoz.


tetováltathatsz is.

2017. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tetolváld magada a' Screaming for Vengens borítóját !

Bár ez az én vágyam ,te olyat tetoválj amit szeretsz .

2017. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kórtünet "stresszre" és a "levegőben lévő vírusokra" fogni manapság minden bajt.

Lehet, hogy stresszes voltál/vagy, de a visszérnsk nem ez az egyedüli kiváltó oka.

.

"Szeretnék rajta változtatni lehetőleg anélkül hogy kés alá kellene feküdnöm"

Nos ennek érdekében mihamarabb fel kéne keresned valaki hozzáértőt! Nem sámánt, nem javasasszonyt, hanem orvost!

Ne várj addig, amikor már csak egyetlen választásod lesz: a kés!

2017. febr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!