Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy kis segítséget kérnék...

Egy kis segítséget kérnék abban, hogy, kiderítsem, hogy mégis mit csináltam 17 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Először is leszögetném, hogy én eléggé szkeptikus vagyok ilyen téren, de akkor nagyon kamasz voltam és bármit megtettem volna, hogy elérjem a célomat.


Szóval a legjobb barátnőm össze szűrte a levet azzal a fiúval akibe nagyon beleszerettem, évekig titkolták, a barátnőm meg naponta végighallgatta a picsogásomat arról, hogy milyen szerelmesen szenvedek. Miután elmondtam a fiúnak, ő sem árulta el a titkukat, hanem hónapokig maszlagolt a többi halról és közben a barátnőmmel volt.


Na én egy este a legnagyobb bosszúállási szándékkal bele vetettem magam az internetbe és találtam valami leírást, de nem tudom mi volt az, és hogy az ők szétszakításuk volt e a cél, vagy a fiú tönkretétele...


De kellett hozzá piros gyertya, a fiú fényképe, volt egy vers amit mondani kellett miközben csöppögtettem a viaszt a képre. Végül úgy bele lendültem, hogy az egész gyertyát rá folyattam a képre, higy csak egy nagy vörös viaszkupac volt a kép helyén. Aztán el is felejtettem a dolgot.


Nem tudom mennyi időre rá, de szakítottak. A fiúnak évekig nem volt senkije, aztán akik lettek volna ők dobták őt, és a mai napig nincs kapcsolata, bárkinél próbálkozik befuccsol.

Egész jó viszonyban vagyunk, így tudom a történetét. Nemrég beszéltünk, és a mondata, hogy "mintha el lennék átkozva" eszembe jutatta ezt a régi történetet.

Lehet, hogy én tettem ezt? Ha tényleg én voltam, akkor hogy tudnám feloldani a dolgot?


2016. nov. 24. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Ha az átok és a rontás levétele a jellemben nincs kellőképpen megalapozva, az univerzum erői az átok vagy a rontás levételét nem támogatják.

Hiába lesz sikeres a levétel, ha az adott személy/személyek az átkot, vagy rontást kiváltó tettekkel nem hagynak fel, az átok vagy a rontás afféle karma-ként tér vissza!

2016. nov. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A 17 évnyi szenvedése nem ad elég alapot ahhoz, hogy ha leveszik róla a rontást normális életet éljen?
2016. nov. 24. 15:43
 3/5 anonim ***** válasza:

100%, hogy nem marad rajta az átok 17 éven át. 100%


Én abban sem vagyok biztos, h miattad mentek szét. Elvégre fiatalon gyakran váltanak kapcsolatot az emberek, főleg az ilyen titkolódzós alakok.


Ne aggódj miatta.

2016. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok a kamu mágiával kapcsolatos szertartás a neten, viszont a mágia az akaraton alapul tehát ha eléggé akartad meg tudtad átkozni, ez fekete mágia és számíts rá hogy visszaszáll rád (minden visszaszáll a mágia használóra méghozzá 3x) én a helyedben nem reménykednék benne hogy valaha lesz boldog kapcsolatod
2016. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"De kellett hozzá piros gyertya, a fiú fényképe, volt egy vers amit mondani kellett miközben csöppögtettem a viaszt a képre. Végül úgy bele lendültem, hogy az egész gyertyát rá folyattam a képre, higy csak egy nagy vörös viaszkupac volt a kép helyén. Aztán el is felejtettem a dolgot. "


Igen, ezt így tanítják ... hogy így kell csinálni.


Mindez annyit jelent, hogy van (vagy volt) lelked (=amilyen mértékben van az embernek lelke, vagy amennyire lélek, pontosan annyira képes).

2016. dec. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!