Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért van ez, és hogyan...

Miért van ez, és hogyan lehetne hatékonyabban csinálni?

Figyelt kérdés
Nem gyakorlom az agykontrollt konkrétan, de szoktam mondogatni magamnak pozitív megerősítéseket, és azt tapasztaltam, hogy hasznos, viszont van egy gyenge pontom, ez pedig a táplálkozás. Ez nekem leginkább azért fontos, mert sportolok, és jobban fejlődök, ha megfelelően táplálkozom (persze az is nagyon fontos, hogy egészséges maradjak). Az az érdekes, hogy amikor mondogatok magamnak megerősítéseket ezzel kapcsolatban (pl: "Mindig egészségesen és mértékletesen táplálkozom", stb..), akkor hajlamosabb vagyok egészségtelen ételekből sokat enni, esetleg túlenni magam, de nagyon durván, viszont amikor csak a sportra koncentrálok, (pl: "Kiemelkedően teljesítek a sportban", "Napról-napra egyre jobb vagyok", stb) és a táplálkozást nem izgulom túl, akkor valamiért sokkal könnyebb egészségesen táplálkozni és mértéket tartani. Röviden amikor egészséges táplálkozással kapcsolatban erősítem meg magam, akkor sokkal hajlamosabb vagyok egészségtelenül táplálkozni, "zabálni", mint amikor nem foglalkozok konkrétan a táplálkozással, csak a sportbeli fejlődésemmel. Ja és még egyszer leírom, hogy a megerősítések működnek minden más esetben.

2017. márc. 5. 17:26
 1/2 r.sentinel ***** válasza:
A Mindig egeszsegesen es mertekletesen taplalkozom - az a meglatasom hogy a mantra vagy pozitiv megerositest tul tagas formaban alkottad meg. Tanacsom - Mindig szamomra egeszseges etelt fogyasztok. Ennel tobb nem kell es akkor a szervezeted es foleg a belso tudatod is erre fog alapozni. Feny es szeretet kiserje utadat.
2017. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem, hogy mi a különbség a kettő közt.
2017. márc. 5. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!