Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyszer már el kezdtem kondizn...

Nemismertek kérdése:

Egyszer már el kezdtem kondizni, de most hatékonyabban szeretném ezt hobby szinten csinálni! Pls segítségeket!?

Figyelt kérdés

Ezeket szedem most:vitargo, myofusion, creatin monohydrate.

fehérjében még kell-e plusz? bár kicsit olcsóbra gondoltam, pl:. [link] ezekből még mellé rakhatnák valamelyiket? (Szójafehérje izolátum - GMO mentes,WPI 90 instant natúr tejsavófehérje izolátum) vagy valamit még?



2013. jan. 27. 22:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
elég kemény fizikai munkát végzek sokszor (építőipar) és este munka végeztével (18:30-19:00) irány a terem. kevés idő marad a pihenésre. tudom hogy az pedig nagyon kell, de szeretnék edzeni nagyon! 77kg vagyok, átlagnál kicsit jobb fizikumú.
2013. jan. 27. 22:08
 2/14 dirtboy ***** válasza:

szója nem kell,az felejtsd el

myfusion szerintem nem jó termék,alacsony a protein tartalma,a wpi90jó lesz helyette.


vitamin is kéne mert úgy látom az nincs.

multi pro minimum kell neked a fizikai munka és a sportolás miatt.

plusz be kéne szerezni egy energetizálót a nehéz napokra.

2013. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezt már csak betolom (myo fusion) de árban is jobban kijövök a wpi 90el, szóval akkor eddig ez maradt fehérje választásnak (ha még valaki tud mást ami jó lehet...) multi pro-ba mit ajánlasz? meg energetizálónak?
2013. jan. 27. 22:37
 4/14 anonim ***** válasza:
Nagyapámnak nem kellettek ilyen "energetizálók", meg "fehérjék". Kőműves volt, a legerősebb ember a világon akit ismertem <o
2013. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
akkor biztos te is orokolted azokat a geneket, es te is olyan eros vagy!
2013. jan. 28. 08:02
 6/14 dirtboy ***** válasza:

23:49

kit érdekel nagyapád,arról beszélj te mit értél el fizikai munkával,sőt kép jobb lenne.

2013. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ja... Mit toltal melle... Mert am en is szeretnek olyan eros lenni, mint amilyen te lehetsz... Vagy nem! Szoval meg varom a SEGITSEGETEKET.
2013. jan. 28. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a másik végről örököltem géneket, nem vagyok valami kigyúrt, és nem dolgozom fizikai munkával se. Képet meg hülye leszek küldeni :D Küldjél te, azt meglátjuk te mennyire értesz hozzá.
2013. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De ahogy látom te semmit nem értesz hozzá! És így felesleges hülyeségeket irkálnod!
2013. jan. 28. 20:16
 10/14 dirtboy ***** válasza:

már nem edzek,már nem is nézek ki így de így néztem ki még nem is olyan rég és még csak kondi terembe se jártam, itthon edzettem a súlyzóimmal.

[link]

2013. jan. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!