Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az agykontroll segíthet nekem...

Az agykontroll segíthet nekem abban, hogy majd ez a férfi visszatérjen az életembe?

Figyelt kérdés
Megismertem egy számomra tökéletes férfit, nagy vonzalom alakult ki köztünk, azonban nem lehetünk együtt, mert én másfél évig külföldön leszek... Nem tudunk egymáshoz repkedni, megoldhatatlan mindenképpen. Így megszakítottuk a kapcsolatot. Valamilyen formában (a felkeresés kivételével nyilván) megoldható agykontrollal szerintetek, ha visszajövök akkor az élet újra összesodorjon minket?
2017. ápr. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát, hogy ne szülessen addig gyereke?
2017. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
? Úgy értem, ha akkor is egyedülálló lesz, akkor valahogy találkozzunk össze.
2017. ápr. 15. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az agykontrollal kondícionálhatod magad arra, hogy a másfél év alatt csak erre a pasira gondolj. Mindenki más érdektelen lesz számodra.

Ha szabad javasolnom: éld az életed, abban a tudatban, hogy közös döntésetek volt: a kapcsolat nem folytatódik. Amikor visszatértél, *lehet* hogy megkeres. Lehet.

2017. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És az miben segít, ha mindenki más érdektelen lesz? Őszintén érdekel. Amúgy szabad persze most, és csak akkor szeretném, ha akkor is az lesz.
2017. ápr. 15. 21:55
 5/8 thoomas26 ***** válasza:
Az agykontrollal csak magadat tudod kontrol alatt tartani, lényege abban áll, hogy a fizikai agyad nem tesz különbséget valós vagy csak annak elképzelt dolgok között, a testre ugyanazokat a parancsokat adja ki, ugyanúgy hat rá. Az, hogy ő szabad lesz-e akkor, sok mindenen múlik. Hogy megvár-e, főként rajta. Gondolatokkal is lehet hatni, de ehhez nélkülözhetetlen, hogy ő (is) érzékeny legyen erre. S hogy az élet újra összesodorjon? Ezt pusztán gondolatokra bízni rizikós. Annyi mindentől függ, legalábbis az, hogy időben is akkor történjen ez meg, amikor hazaértél. Inkább tartsátok a kapcsolatot (neten), s ha kellőképpen fontosak vagytok egymásnak, talán folytatódhat mindez utána. Azonban valószínűleg nem véletlen, hogy éppen most kell elutaznod, egy friss kapcsolat elején. Vajon mit akar tanítani, jelenteni ez számodra? Azt, hogy nincs vele dolgod, vagy éppen egy próbával állsz szemben? Ezt viszont csak te érezheted.
2017. ápr. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen ráérsz majd másfél év múlva agyalni.

Nincs kizárva az sem, hogy az idő alatt találsz egy még tökéletesebbet - és akkor kérdeznéd, hogyan kell fololdani a mostani kötésed/kötődésed.

Hacsak nem zárdában leszel ezidő alatt, találkozol érdekes, számodra fontos emberekkel.

2017. ápr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mittudomain ***** válasza:

Az agykontroll nem alkalmas erre. És más módszer sem. Magadon kívüli irányítás (értsd kötelék fonása, befolyásolás stb) már feketemágia lenne, de abban nemigazán hiszek.

Lesz ahogy lennie kell.

2017. ápr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Panka91 ***** válasza:
Max vonzassal es szinkronicitassal. De az agykontrol az inkabb a gondolataid iranyitasa ami mar eleve fuzodik a vonzashoz is es a szinkronicitashoz is. De azagykontrol magaban inkabb mas fele hajlik nem konkret ferfi megtartasara.
2017. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!