Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek ez lehetséges?...

Szerintetek ez lehetséges? Vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég kaptam egy párnát és mindig úgy alszok, hogy azt magamhoz ölelem. De mióta így alszok azóta minden este van valami álmom. Nem mindig összefüggőek az álmaim. Egyszer kipróbáltam, hogy akkor álmodok-e ha nincs nálam a párna ezért az ágy végébe raktam, de mire felkeltem újra öleltem a párnát és szintén álmodtam. És arra szeretnék választ kapni, hogy lehetséges, hogy egy lélek van a párnába és ez amolyan álomfogóként működik? Vagy ha nem akkor mitől lehet ez?

2017. jún. 5. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom alvás közben kivétel nélkül mindig álmodunk csak nem mindig emlékszünk rá úgyhogy valószínűleg véletlen
2017. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban sokszor azt álmodtam, hogy egy polip elkap és szorongat. Később kiderült, hogy ez az akkor használt hálózsák miatt van, attól nem bírtam rendesen mozogni, és ez az álmaimra is hatással volt. Egy ilyen álom értelemszerűen jobban megmaradt mint egy átlagos, hiszen sokkal intenzívebb külső hatásokkal is társult ezért később is emlékeztem rájuk.

Az, hogy a párnát öleled szerintem valami hasonló hatással lehet rád. Egy változás az alvási módodban változást jelent az álmaidban, és ezek így jobban megmaradnak.

Illetve ha belegondolsz sosem emlékszel rá, hogyan aludtál el. Az, hogy megváltozik valami reggelre (értem itt a párnádra), vagy csinálsz valamit közvetlenül elalvás előtt amire aztán nem emlékszel mondhatni egy normális dolog.

2017. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az álomfogó egyèbkènt az álmoktól való vèdelemre használatos.
2017. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emlèkszek hogyan alszom el az gáz? Emlèkszek ahogy elhalványul a külvilág, ès elkezdődnek a kèpsorozatok aztán egy lökès ès puff egy másik világba vagyok amit álomnak neveznek nagyon nagyon sokan. Ezt a világot irányítani tudom. Tudok benne alkotni, èpusztítani csak az akaratommal.
2017. jún. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-s az álmaidat magad generálod, ha észleled hogy ott vagy. Magad is irányítod itt nincs semmi különleges, ez a rendje
2017. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 thoomas26 ***** válasza:
100%

Tudati beidegződés talán. A párnáddal jó érzéssel aludtál el először és kiegyensúlyozottabb az alvásod. S már nem is vagy oly nyugodt, ha nem ölelheted.

S valóban, mindig álmodunk, csak legfeljebb nem emlékezünk rá.

2017. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!