Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges dolgok ezek, vagy...

Lehetséges dolgok ezek, vagy csak beképzelem magamnak. Vagy ennyi véletlen egybeesés lehetséges?

Figyelt kérdés

Tegyük fel elképzelsz magadnak valakit. Mindenféle tulajdonsággal, ami Neked szimpatikus. Talán nevet is adhatsz neki. Az élet eléd hozza.


Egy idő után azonban azt veszed észre, hogy a gondolataid is rajta keresztül nyilvánulnak meg. Pl: Ma azt gondolom, hogy elmegyek az állatkertbe. De sajnos nem sikerül valamiért. Másnap pedig megtudod, hogy ő volt állatkertben stb. vagy elképzeled hogy megsütöd azt a receptet, amit kinéztél az interneten, nem csinálod meg, mert éppen fontos dolgod van. Erre ő másnap újságolja, hogy sütött éppen pont olyat.


Tehát elvileg ilyenekre gondolok. Hogy Te elképzeled, valamiért pont nem sikerül, de aztán később megtudod, hogy ez a valaki meg pont megcsinálta helyetted.


Ráadásul mondom ezt úgy, hogy nagyon sokat gondoltam arra, hogy legyen egy ilyen ismerősöm. Minden tulajdonsága és még a neve is passzol ahhoz, amit én "kívántam" magamnak. Viszont már a gondolatnyi terveim is nála valósulnak meg. :|


Tudom hülyeségnek hangzik meg minden, de azt hiszem, hogy egy "szörnyet" képzeltem el magamnak. :|


2010. aug. 11. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
És miért jó ha elképzeled ezt a valakit magadnak?Először azt hittem h ilyen társat szeretnél magadnak vagy mittudomén most látom hogy nem ...mármint az írásod végéből.Nem egészen értem az egészet.Nyilván nem jó ha a saját terveidet úgymond átirányítod egy másik emberre de áhhh a fene se érti ezt.nem értem értelmetlen már bocs..
2010. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

ne aggódj, én is szoktam ilyen hulyesegekre gondolni

van egy pasiideálom, és eccer találkoztam vele!

pontosan olyan volt mint amilyennek elképzeltem!

minden apró részlet stimmelt

2010. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem a bajom továbbra is az, hogy megcsinálja a gondolataimat.
2010. aug. 11. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
beképzeled magadnak
2010. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem.Te elképzeltél valakit egy adott névell,adott tulajdonságokkal.Sokat gondoltál rá,és egyszer csak megismerted egy valós személyben?És ez az illető teszi meg a te gondolataidat?
2010. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, ilyenről még nem hallottam. Biztos vagy benne, hogy létezik ez a személy? Teremteni biztos nem teremtettél senkit, ha csak nem a képzeletedben él. Ha valós, akkor max csak bevonzottad. Az is lehet, hogy a személy akiről beszélsz jó megfigyelő, úgymond "kitalálja" a gondolataidat, vagy épp Téged befolyásol tudat alatt, és ezen szórakozik.
2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:05 ez a probléma igen.


utolsónak pedig: hát lehetséges, semmi sem kizárt.

2010. aug. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!