Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Aki jártas az alfában, mi a...

Aki jártas az alfában, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki bejön, egyik barátnőm tanulta hogyan kell lemenni alfába meg ilyenek, én is kipróbáltam és 2x sikerült is. Rengetegszer mentem le azóta alfába és üzengetekel a srácnak, de nem tudom hogy megkapja-e. Ha igen, azt úgy éli meg, mint egy álmot? Vagy ezt elhiszi, hogy valós? Egyik barátnőmet lehet hipnotizálni, akit így leküldtem alfába és mondtam neki mit mondjon a srácnak. Ezeket az üzeneket biztos megkapta? Aki jártas a témában légyszi írjon!!!

2017. júl. 11. 11:28
 1/8 anonim válasza:
79%
Ha ráírnál fb-n vagy valami más hagyományos módon, és ott mondanád el neki, hogy mit gondolsz, hatásosabb lenne. Ott biztos lenne valami "kézzel" fogható reakciója is. Vagy rákérdezhetnél nála, hogy mostanában vannak-e valami újabb benyomásai rólad, hát ha nincs, akkor elmondhatnád neki azt, amit alfában küldtél.
2017. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elég bátortalan vagyok. Nemsokára lesz a névnapja, akkor írok neki, de amúgy nem.
2017. júl. 11. 11:59
 3/8 thoomas26 ***** válasza:

A gondolataink erős energiák, melyek az általunk ismert időt és teret figyelmen kívül hagyva azonnal "ott vannak" annál, akihez a gondolatunkat küldtük. A lényeges kérdés inkább az, hogy ő ezt képes-e érzékelni. A legtöbb esetben nem. Tehát a válasz: megkapja, csak valószínűleg nem tud róla. Szóval nem kizárt, de ez többek között az illető érzékelési képességén múlik.

Így valóban sokkal többre mész, ha hagyományos úton üzensz neki. Ha bátortalan vagy, akkor ne csapj bele rögtön a közepébe, csak úgy kezdeményezz vele beszélgetést, s azt alakítsd lehetőséged szerint, aztán majd alakul, ha alakulni kell neki.

2017. júl. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát én már jártam ott, de nem annyira nagy szám, mint Budapest. A srác ott lakik vagy mi? 😏 Hogy jön be? Oldalt vagy egyenest? Nekem is bejött egy lány még anno, de mindig csak utánam és egy járdán mentünk a buszmegállóig.
2017. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg tényezős.


Mindet megkapja, de százalékosan van hatás ugye. Valszeg belső késztetést fog érezni picit üzeneted témájához.

2017. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az éber béta agyhullámokról a nyugalmi alfáig jutni nem egy nagy ördöngősség, de maximum kezdetnek jó. Hipnotizálni mindenkit lehet, téged is. Kit könnyebben, kit nehezebben, nem mindenkit azonos módszerekkel, de mindenkit lehet. Rövidtávon külső segítséggel mélyebb tudatállapotot idézhetsz elő mint önmagadnak, ami segíthet a célod elérésében, de a másoknak telepatikusan küldözgetett üzenetek amiket szeretnél ha benne tudatosulnának, még egy tapasztalt hipnotizőr segítségével sem egyszerű kérdés, még ha alapvetően jó képességekkel rendelkezel akkor sem. Délutáni relaxálós pizsipartikon meg viszonylag esélytelen próbálkozásnak tartom. Ha szeretnél bármit is ettől a sráctól belátható időn belül akkor a hagyományos módszerekkel próbáld meg közölni vele, kivéve ha évekig szeretnél rágódni az elszalasztott lehetőségen. Csak ha valami rajtad kívülálló ok miatt elérhetetlen számodra(ebbe nem tartozik bele az, hogy nem mersz hozzászólni...), akkor próbálkozz alternatív módszerekkel, és azokat a módszereket ne a 12 éves barátnőidtől kérdezd, mert gyanítom nem mesterei azoknak.
2017. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 tudom, nem a legjobb módszer, csak megpróbáltuk. Egyébként köszönöm a választ, voltak benne hasznos dolgok. És nem holmi 12 évesek vagyunk!
2017. júl. 11. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, ha kisebbnek ítéltem meg az életkorod a valósnál, csak a körülmények arra engedtek következtetni, hogy nem lehetsz túlságosan idős :) A módszered segítségével meg ha nagyon jól sikerül is, az csak egy érzés formájában fog a másik félnél megjelenni, amit valószínűleg nem tud majd hova tenni, ha egyáltalán tulajdonít neki jelentőséget. Ha olyan időpontot választasz ki amikor feltehetőleg alszik, akkor lényegesen érzékenyebb az ilyen jellegű információkra. Ha eltalálod az épp ideális alvási ciklusát, és sikerül akkor is tekintheti egyszerű álomnak, már ha egyáltalán emlékszik majd rá, miután felébredt. Mindenesetre minél többet próbálkozol annál tapasztaltabb leszel majd ilyen téren, de a párkapcsolati problémáid megoldását ne erre alapozzad.
2017. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!