Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontroll személyes tapaszta...

Agykontroll személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek használ? Hogy csináljátok? Milyen gyakran? Le tudnátok írni a konkrét helyzetet, amiben nektek segített? Köszönöm.

2017. szept. 13. 12:51
1 2
 1/11 Duenna ***** válasza:

Iratkozz be egy tanfolyamra, és megtudod. Csak jókat tudok mondani róla.

- mindenben használ

- a gyakorlatokat és a konkrét helyzeteket megtanulhatod a tanfolyamon

- mindenben segít, amiben segítséget kérsz.

2017. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most sem pénzem sem időm nincs egy ilyen tanfolyamra, a Titok c. könyvet olvastam el. De egyébként én személyes tapasztalatokat kértem, arra lennék kíváncsi. Köszönöm annak, aki leírja a sajátját.
2017. szept. 13. 16:50
 3/11 anonim válasza:
Nagyon jó, én 9 évesen vettem részt egy tanfolyamon! Sok mindenre megtanít :))
2017. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én 5 évesen vettem részt egy agykontroll tanfolyamon , azóta nagy hasznát veszem , ajánlom neked is !

Én ugy csinálom hogy leülök és koncentrálok egy pontra majd elképzelem hogy az a pont egy szituáció amit meg kell oldani , és hát igen , a különféle helyzeteit átgondolom majd valóságba átültetem.

Majdnem minden nap csiálom , kivétel ha nincs rá időm vagy nincs rá szükségem.

Remélem tudtam segíteni!

2017. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Agykontroll nélkül is lehet változni, de amúgy sok ismerősöm mondja hogy jó és használ. :)
2017. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. szept. 19. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Én könyvtárból kölcsönzött könyvből tanultam meg és az is használt. Később elmentem tanfolyamra de inkább motivációt adott.

Én a társas kapcsolataimon tudtam változtatni, szorongást megszüntetni, célokat elerni, kissebb egészségügyi problémákat megszüntetni. Igazából telhesen más ember lettem 10 év távlatából mint amikor olvastam a könyvet. Részében az agykontroll miatt, segít fókuszálni. Segít abban h tegyél magadért. A titok az más, az a felszín, arra ne alapozz

2017. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor milyen könyvet tudnál ajánlani még?
2017. szept. 20. 14:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed akkor tényleg olvasd ki a két "alap" könyvet. Ha mennek a gyakorlatok és van is kedved rendszeresen csinálni akkor menj el tanfolyamra.

Én csak a háromújj technikát használtam rendszeresen, azt is arra, hogy eszembe jussanak dolgok ha hazaértem, vagy ha elmentem vásárolni. 99%-ban működött!

2017. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alap a Gyógyíthatsz! Az vezet végig az oktatáson kb
2017. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!