Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Volt már aki csináltatott...

VTB kérdése:

Volt már aki csináltatott szerelmi kötést? Személyes tapasztalatok, tanácsok ezzel kapcsolatban? Hogy is működik ez. Stb

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Kell hozzá egy balek ember aki elhisz minden mesét és sok felesleges pénze van. Elmegy a "mágushoz", ott megnézi a kis előadását, majd fizet és abban a hitben távozik hogy bármi is befolyásolta a jövőjét. Ha a véletlen úgy hozza hogy bejön akkor még több pénzt lehet legombolni róla, ha pedig nem történik semmi ahogy az esetek 99,99%-ában lenni szokott akkor vagy rádöbben hogy átverték és megvolt a tanulópénzt, vagy van olyan ostoba hogy elhiggye hogy a "Sors" így akarta és megint megy fizetni egy másik kuruzslónak.


Normális gondolkodású ember minden kapcsolatot megszakít azzal aki ilyen dolgokhoz folyamodik mint szerelmi kötés.

2017. jún. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó, hogy ezt leírtad mert érdekel az olyanoknak is a véleménye akik nem hisznek az ilyen dolgokban. Azért is tettem fel a kérdést mert várom mind két "tábor" véleményét :)
2017. jún. 28. 10:20
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A szerelmi kotes veszelyes, kesobb visszafog utni, mert az az ember akivel csinalod, nem vonzodik hozzad vagy nem szeret annyira,de raeroszakoljatok es ettol megbolondul, kifordul onmagabol, mert tudja, hogy neki nem ez a sorsa.


En is voltam josnal es felajanlotta, en meg visszautasitottam, mert a szabadakarat a legfontosabb, ha szeret akkor visszajon, ha nem akkor nem, es barmennyire is faj, el kell engedni. Ez van.


Nalunk ugy mukodott volna, hogy az elso alkalommal ott kellett volna lenni, a masodiknal es a harmadiknal mar tavolbol csinalta volna, de ugyanugy kapcsolatot kell tartanunk egymassal skypeon vagy facebookom. Aktivnak kell lennem, mikor csinalja. Aztan egy kis ido mulva, pedig "erezheto" a valtozas.

2017. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
10 és 100e forint közötti összegért vehetsz egy csalódást. Jó esetben.
2017. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Jellemtelen dolognak tartom.


Vannak életkorok,helyzetek, amikor ez jó ötletnek tűnik, de ezek a helyzetek, pillanatok elmúlnak. Az élet viszont marad!


Ha tudnál most gondolkodni tárgyilagosan, te is rájönnél.

Ám, amiben benne van a szerelem, az soha nem lessz tárgyilagos.


szép napot.

2017. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy azért tettem én itt fel a kérdést mert az egyik ismerősömmel már kb 2 hete ezen vitázunk. És azért írtam be ide a kérdést, hogy lássa idegen emberektől is a véleményeket. Mivel én megemlítettem neki, hogy a közvetlen környezete másképp fog neki reagálni erre a témára mint egy idegen... úgyhogy továbbra is várom a véleményeket!
2017. jún. 28. 17:41
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
A szerelmi kötésben jellemzően a vidéki kislányok hisznek. Ők még elhiszik, hogy nem kell nekik maguknak megdolgozni valamiért, elég, ha egy mágushoz elmennek. De belegondolt-e vajon abba, hogy ha létezne szerelmi kötés, és ezáltal megkapná a szomszéd Jóskát, mi lenne a folytatás? Reggel ránézne az asztalnál a kávéját kortyoló párjukra, milyen érzés lenne tudni, hogy ő nem érte van vele? Nem azért, mert ő a világ legnagyszerűbb nője, hanem azért, mert valaki pénzért elvarázsolta.
2017. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%
Én csináltatam kötést tavaly. Sok idő volt de sikerült.
2020. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki csinálta neked?
2020. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!