Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok. (csak az válaszoljon...

Titok. (csak az válaszoljon aki hisz benne) Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet az h ha pl eszembe jut valaki akinek tartozom, nem beszélek vele minden nap sőt még hetente sem de amikor eszembe jut másnap megkeres h mi van a pénzzel, viszont ha nagyon akarok valamit, konkrétan valaki mást akit nagyon szeretek és szeretnék vele beszélni vagy találkozni stb, minden pozitív gondolatom körülötte forog, de ő mégsem keres.

Lehet hogy csak én erőltetem ezt az idő dolgot és türelmetlenebb vagyok mint kellene...vagy mi lehet ennek az oka? Miért van az h vki vagy vmi elég ha egyszer pár másodperc erejéig eszünkbe jut és szinte rögtön teljesül, máshoz meg napok hetek is eltelhetnek és semmi.

Remélem érthető és tudtok nekem választ adni.

Aki nem hisz benne, az ne írjon!


Előre is köszönöm


2010. máj. 27. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ennek az lehet a magyarázata, hogy ha tartozol valakinek pénzzel, ahogy írtad, akkor az akaratlanul is ott motoszkál a fejedben, mert ugye nem kellemes dolog, zavarja az embert, szóval sokat koncentrálsz, gondolsz rá. De ami fontosabb: ez nem csak neked van a fejedben, hanem annak is, akinek tartozol! :) Így hamarabb "valósul meg" a tartozás-téma, úgymond, hisz ketten is koncentráltok rá.


A második dologhoz csak szurkolni tudok! :) Ehhez idő kell; sok olyan történetet olvastam, ahol hosszú időt kellett várni egy dolog beteljesülésére, végül mégis megtörtént, bár alig volt rá esély.

Szerintem légy türelmesebb, és ami nagyon fontos: tiszta szívedből hinned kell abban, amit el szeretnél érni. A sors, tudatalatti, nevezzük, ahogy akarjuk, megérzi a kételyt, akkor is, ha te nem. :)


Mindent bele! :) Ne add fel! :)


(Egyébként olvasd el ezt a könyvet is, ha érdekel:

[link]

Sokat lehet belőle tanulni. :))

2010. máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nemtudom , hogy hol olvastam, de szerintem nem tudod elengedni a vágyadat. Amikor a negatív dolgokra gondolsz feltétlezem, hogy csak futólag történik..aztán elhesegeted..ezzel elengeded..tehát bevonzod. A pozitívval túl sokat foglalkozol..próbáld meg azt is inkább futólag érinteni természetesen pozitívan. (olyan ez mint amikor egy rég látott ismerősödre gondolsz..aztán másnap felhív csak úgy..)
2010. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, igyekszem megfogadni :)

A könyvet is elolvasom! :)

2010. máj. 27. 15:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolnod kéne. Nálam mostmár szinte minden bejön. Volt hogy sokat gondoltam egy régi szerelmemre, és egyszercsak jelentkezett. :) Igy vonzottam be a külföldi állásomat is. :) Sokat gondoltam rá, elképzeltem hogy igy lesz és kész, bele sem gondoltam, hogy esetleg nem sikerül a pályázat. És sikerült is ! :))))) Én már napi szintem használom ezt a képességemet. Hajrá, sikerülni fog neked is.
2010. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nah igen ez a dilemmám nekem is, mert sokan azt mondják h nem kell sokat gondolni rá csak egyszer és aztán nem foglalkozni vele és akkor teljesül, mert ha sokat gondolunk rá akkor az olyan mintha nem bíznánk abban h teljesül.

Van aki meg ugye azt mondja h sokat kell rá gondolni...most akkor mi az igazság? :S

2010. máj. 27. 17:57
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Első válaszoló vagyok. :)


Én eddig mindenhol azt hallottam, hogyha többet gondolsz rá, az jobb. :/

2010. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nekem eddig mindig az elengedés segített:) Úgy lett babám is..sőt a babának ágya is:)
2010. máj. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nincs konkrét magyarázat...van akinek az egyik jön be van akinek a másik...hát akkor próbálkozom :)


Köszi a válaszokat :)

2010. máj. 28. 11:34
 9/15 anonim ***** válasza:

17:53-as vagyok

Nagyon fontos, hogy ne verd nagydobra. Ne mondd el senkinek, mert igy mintha valami ártó energiák megakadályoznák, hogy beteljesüljenek. Tarsd titokban.

2010. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőmön kívül senkinek sem szoktam elmondani mert hajlamosak hülyének nézni az emberek miatta :D

Erre meg nincs szükségem.

Amúgy a két módszer közül az könnyebb ha sokat gondolok rá, mert szeretek olyan dolgokon gondolkodni amiket szeretnék elérni viszont így ugyebár nehezebben teljesül az adott dolog. A másik módszer sokkal nehezebb - egyszer gondolni rá és utána nem, de ugye van akinek ez válik be, így tud teremteni, lehet h én is csak egyszerűen nem tudok nem gondolni arra amit szeretnék. Furcsa dolgok ezek. Remélem azért sikerül. :)

2010. máj. 28. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!