Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak jegyűek? Aki ismer...

Halak jegyűek? Aki ismer válaszoljon.

Figyelt kérdés

Kérlek válaszoljon, aki ismer halak jegyűeket.

Az én horoszkópom halak.

Nagyon utálom..

Olvasgattam erről a jegyről és ilyesmiket ír : nincsenek barátai, nagyon csúnyák, buták, rossz lesz az életük, nem jön ki egyik jeggyel sem, nem talál rájuk a szerelem.

tényleg nagyon rondák e jegy szülöttjei ?

lehetőleg normális válaszokat szeretnék :)

köszi ^^



2011. okt. 22. 18:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

A párom halak.Akkor lássuk az általad felsoroltakat:

Nem csúnya és nem buta,nem rossz az élete-nem könnyű,mindenért megdolgozott amije van,és amit elért azt önmaga erejéből tette. Néhány régi barátja van,azok mellett régóta kitart és bármikor kiáll mellettük,azon kívül haverjai mindig vannak,bár ők jönnek-mennek. Mindenkivel hamar könnyen kijön-középvezetői beosztásban nagyon szeretnek vele dolgozni. És szerény személyemben a szerelem is rátalált lassan négy éve.


Hát ennyit a horoszkópokról!

2011. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Van egy halak jegyű volt osztálytársam. Szerelmes, épp most költözött össze a pasijával :) Nagyon kreatív és eléggé hippi életet él :D Legalábbis annak vallja magát. Nem csúnya, nem buta és vannak barátai, akikkel szeret együtt iszogatni. :)
2011. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

De én lány vagyok.

Gondolom ő fiú :)

de nagyon örülök annak, ami írtál :)

2011. okt. 22. 18:40
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 22. 18:41
 5/29 anonim ***** válasza:

A legszebb és legsármosabb férfi, akit valaha láttam Halak jegyű volt. És okos is volt, és tehetséges. Nagyon szerelmes voltam belé. Tehát sem a buta sem a csúnya szó nem illett rá, sőt!

Viszont nagyon befolyásolható volt, és hiszékeny, nem is túl erős jellem, így ennek köszönhetően rászokott a drogokra.

Mostanra valóban egy szerencsétlen ember lett belőle, bármilyen jó adottságokkal született is. Egy megtört, függő ember.

Nagyon sajnálom őt, de én sem tudtam neki segíteni.

Nekem a Halak horoszkópról mindig Ő ugrik be.

2011. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

NEKEM SOK halak férfi ismerősöm van nagyon helyesek, DE KÉREM ÉN NŐ VAGYOK ÉS női külsőségi véleményt szeretnék :D

de azért köszönöm ^^

2011. okt. 22. 19:20
 7/29 anonim ***** válasza:

A külső nem ezen múlik... sok halak (lány) ismerősöm van, én is az vagyok...

magamat átlagosnak mondanám, a többiek kifejezetten helyesek és szépek...

a többi általad felsorolt dolog is baromság... én még értelmes horoszkópos könyvben ilyet sosem olvastam...

ez mind olyasmi, ami az egyéntől függ, ha tesz érte, akkor sok barátja lesz, jó élete, ésatöbbi...

2011. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ebben tényleg igazad van :)

milyen értelmes könyv ? tudod a címét ?

2011. okt. 22. 20:33
 9/29 anonim ***** válasza:

Hát... sajnos nem emlékszem, többet is olvastam...

de itt egy link, ami szerintem egész jó...

[link]

2011. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2011. okt. 22. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!