Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a vámpírokban? Aki...

Dandi98 kérdése:

Hisztek a vámpírokban? Aki baján él és igen, válaszoljon!

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 15:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Én Bátonyi vagyok,de hiszek.2 hete megharapott egy mikor jöttem délutánosból haza.Nagyon megijedtem.Otthon a tükörbe láttam a két pontot a nyakamon.Azóta félek.Lehet hogy én is vámpír leszek?
2011. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

tuti h vámpír leszel, de akkor léci meséld majd el h milyen!! :D

én álmodni szoktam róluk - a tudatalattim hisz bennük :D

2011. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem az nem is válaszolhat? Jól leszűkítetted a válaszadókat a kérdéseddel. Csak a válaszolhat aki hisz a vámpírokban, de azok közül is az csak aki bajai, de annak is csak annyit kell mondania, hogy: igen. Tán elszámolták baján a vámpírhívőket és biztosra akarsz menni?
2011. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én hiszek. Mindig is abban reménykedtem (és még mindig reménykedem), hogy találok egy jóképű, halhatatlan vámpír szeretőt, és elrabol, elvisz magával, és egycsapásra megváltozik ez az unalmas és reménytelenül üres életem.
2011. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én jászsági vagyok, de az osztálytársam mindig vámpírnak hív... Szerinte gyanús, hogy milyen nagyok a szemfogaim, és hogy nem szeretem a napfényt... Meg hogy világos í bőröm... Meg szerinte az sem normális hogy szeretem a vért - amikor megsértem magam akkor többnyire nem hagyom hogy folyjon, hanem lenyalogatom, de más vérét nem kóstoltam... még... :P

Amúgy nem hiszek bennük, legalábbis a porfíria (vagy mi) eléggé meggyőző magyarázat rájuk. De talán tényleg van alapja :D

2011. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"s egycsapásra megváltozik ez az unalmas és reménytelenül üres életem."


itt kezdődik a gond. ezért szeretik annyian a twilightot.

2011. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a twilight jó film csak kicsit eltér az általános vámpírmítoszoktól.például a szereplőknek nincsenek hegyes fogaik.
2011. okt. 4. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, nincsenek hegyes fogaik, nem vért szívnak, hanem khm.. mást, ahogy már sokan megénekelték, csillognak, és törnek mint a kínai porcelán.. Hát igen, egy kicsit eltér a "hagyományos" vámpírábrázolástól :D :D
2011. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem A "vampir@vampirmail.co.cc" Baján élek s hiszek a vámpírokban!
2012. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!