Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nagyon félek a paralízistől...

Nagyon félek a paralízistől mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Legnagyobb félemem (mierlott megismertem volna ezt a dolgot is) hogy latom higy kinyilik az ajtó es valaki bekön vagy vki benéz az ablakon....Hogyan iktassam ki ezt a 2 legroszabbat?Az álatalnositott szellemformaktól fosok a legjobban a filmeknel meg a penny wise tól.

#félelem #Alvásparalízks #tudatosálmidás #projeckció
2017. okt. 18. 23:04
 1/6 anonim válasza:
théta healing
2017. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az alvásparalízisről van szó az egy ritka jelenség csak a fórumokon hirdeti a sok fogyatékos, hogy neki is volt, mintha az valami menő dolog lenne vagy olyan, amire büszke lehet. Ezenkívül tudatos álmos kérdéseknél nagyon gyakori jelenség, annak ellenére, hogy ritka. xD Ha gyakran van neked ilyesmiben részed fordulj orvoshoz. De komolyan.
2017. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Semmi köze a szellemekhez meg a démonokhoz! Nekem is szokott lenni, legalább negyedévente 3x... Nézd meg a Dark Skies című filmet! Mindent megfogsz érteni!
2017. okt. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alvásparalizis= test alszik és az agyad ébren van xd ergo az agyad jatszik veled
2017. okt. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tölts el huzamosabb időt egy cigánytelepen. Eszedbe se lesz az alvásparalízis! Teljesen más dolgoktól fogsz félni!
2017. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28 èves nő vagyok.Kb 5èves korom óta kísért az alvásparalízis.Hol èvente3x 4x hol évekig semmi.Állítólag a sressz,kialvatlanság.Legutóbb kb 2hete ordítottam torkom szakadtából mert paralízísem volt.A párom keltett fel ő tudja ilyenkor mi van.A legnagyobb ellenségemnek se.Amúgy lehet hülyesèg de mikor az Atlantisz gyűrűm rajtam van mèg rossz álom se..Ha komolyan èrdekel a dolog keress meg privátban.
2017. okt. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!