Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A szüleimnek már nincs pénze...

A szüleimnek már nincs pénze orvosra, de én már másfél éve gond van egészségemmel, a gondolataimra is figyelek, mit csináljak?

Figyelt kérdés

voltam már szinte mindegyik panaszommal külön külön dokinál de mivel ezek a tünetet kezelik nincs sok értelme..vesekő,emésztési gondok,feltűnően sok pattanás,gennyes hugyozás,előváladék,aranyér azt hiszem nem hagytam ki semmit


vesekővel már voltam bombázáson,emésztési gondokkal ételallergia vizsgálaton, meg metodic anyagcseretípusmérésen(követem a diétát kb 3 hónapja), bőrgyógyásznál(roaccutant nem vállalom be), urológusnál, aranyérrel meg még múlt nyáron ,de akkor a doki nem látta így az le volt tudva


most már a tököm tele van az egésszel - legjobban azzal hogy az arcomon nagyon látszik hogy valami nincs rendbe- ,amúgy most már egyre jobban haladok a kiegyensúlyozott élet felé, ha kiborulok kb 10-20 perc alatt lerendezem magamba... a héten pl egész jó kedvem volt végig, el tudom foglalni magam, vannak céljaim is


azt mondjuk nemértem hogy vajon a stressz miatt lenne ennyi gondom?

oké..suliba úgyérzem, hogy a legtöbben vagy unalmasak,vagy partyfészek, a kettő között van a ritka átmenet, akikkel néha tudok beszélni. de osztályba nem az igazi.mindenki csak arról beszél hogy "jajdejó, pénteken megyünk partyzni , jól bek.runk"...

ezt kéne még vhogy elrendezni magamban, és elfogadni hogy ők egybeolvadnak egymással, és élvezik a felszínességet...néha megy, aztán jönnek a kudarc napok, mikor minden összejön és akkor eszembe jutnak az egészségügyi gondjaim.nagyon rossz:S

és van hogy belenézek a tükörbe, látom hogy tökre szépen javul a bőröm, aztán 2 nap múlva meg olyan mintha pofán ütöttek és 50 szúnyok csípkedett vna meg, és ez annyira lelomboz hogy amiben hiszek hogy végre javul az egyszer csak összeomlik, és nem tudom hogy van értelme küzdenem..


de mondom alapvetően optimista vagyok, csak ez a sok behatás megtör és néha rámjön a rossz hangulat

hogy lehetne hogy végre meggyógyuljak

4 éve végeztem agykontrllltanfolyamot, de sajnos nem sok siker ért:\

egy 18 éves srác



2012. máj. 20. 20:51
1 2 3
 1/24 rajcziz ***** válasza:
Van erős motivációd? Az, hogy meg akarok gyógyulni, nem elég. Tudd, hogy miért! Vedd sorra az élvezeteket, ami az egészség szerez neked.
2012. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Tom Benko ***** válasza:

A dokik legalább kezelnek valamit. Egyébként nem tudom, honnan ez a sületlen baromság, hogy csak a tüneteket kezelik, de mindegy is.

Mondjuk a pattanásoktól nem kéne ennyire beparázni... Ha a doki nem látta az aranyered bármilyen problémáját, akkor az vagy nincs, vagy lényegtelen. Egyébként teljesen egészséges kamasznak tűnsz, a szokásos túlaggódással, esetedben éppen az egészséged irányába. Egyet tudok tanácsolni - ne foglalkozz vele.

2012. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

téged nem zavarna, látnád hogy néha vöröses színűt huggyozol?

vagy nem is zavarna hogy 20x olyan pattanásos az arcod mint a korosztályodnak általában?


akaratom van elég erős, bár ilyen jellegű kihívást még nem kaptam az élettől. de nagyon sok minden van amit most itt számba vettem és miattuk érdemes lenne meggyógyulni, mert így kb olyan vagyok mint egy fuldokló hal aki csak annyira képes hogy életben maradjon, hogy élvezze is azt, az még nem elérhető számára.

2012. máj. 20. 21:13
 4/24 anonim ***** válasza:
Elvileg ha beteg vagy, és orvoshoz mész, nem kell érte fizetned. Hacsak nem magánorvos, illetve nincs TB-d. Mivel iskolás vagy, van TB-d, így inkább magánorvoshoz járhatsz igaz? Tudom nem sokat segít, de orvos, orvos, orvos, mert önmagában nem elég a pozitív gondolkodás. Sőt az agykontroll is azt mondja, hogy gondolkodj pozitívan, de mellette az orvosi segítséget is vedd igénybe, fogadd el.
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

nyuszika, kozmetikus és a nefrológus, meg egy pszichológus


egyik sem a szüleid pénzén múlik

2012. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ami használható és javít az állapotom igénybe vettem amit fent is írtam, de a legtöbb mérget amit ajánlak azt nem fogadom el..

mire normálisan kivizsgálnának pesten az a szüleimnek 10-20 ezer forintjába kerülne(az utazás) és nincs semmi garancia arra hogy találnak valamit

2012. máj. 20. 21:20
 7/24 A kérdező kommentje:
tehát akkor megvagyok hibbanva szerinted vagy mivan velem kedves 5ös válaszoló?
2012. máj. 20. 21:21
 8/24 anonim ***** válasza:

" a legtöbb mérget amit ajánlak azt nem fogadom el.."

Na látod itt a baj! Te mi alapján állítod azt hogy azok a gyógyszerek csak mérgeznek nem gyógyítanak?Mi alapján bírálod felül az orvosokat?

2012. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A roaccutant tenyleg ne vallald be , de a tobbitol nem lesz semmi bajos.Megis mire varsz gyogyszer nelkul? csodara?
2012. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
"e a legtöbb mérget amit ajánlak azt nem fogadom el.. " vagyis ne nyavajogj, ha nem vagy hajlandó beszedni a gyógyszereket, amik segítenének
2012. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!