Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan tudnám elérni azt,...

Hogyan tudnám elérni azt, hogy tudatosan álmodjak?

Figyelt kérdés
Egy ideje foglalkoztat a téma és keresgettem is a neten egy-két dolgot, de nem nagyon tudtam vele mit kezdeni. Nektek sikerült már? Ha igen hogyan és milyen volt? Mit csináltatok?
2017. okt. 19. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezes alomnaplot. Nekem 1szer sikerult xd hamar veget ert sajnos.
2017. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak spontán sikerült, rájöttem álmomban, hogy álmodom. Nekem a magasságokkal van bajom, és rendre ez is jön elő álmomban. Volt már olyan, hogy meggyőztem magam, hogy álmodom, és leugrottam egy ház tetejéről. Nem ütöttem meg magamat, egyszerűen lehuppantam a fű. Legutóbb egy panelház legfelső emeleti ablakából "kellett volna" kiugranom, de hiába tudtam, hogy álom, nem tudtam megtenni a bennem kavargó negatív érzések (elsősorban rémület) miatt.
2017. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
* lehuppantam a fűBE
2017. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Èbren figyeld a világot ès naponta többször is tedd fel magadban a kèrdèst. Ez itt ès most álom, vagy valóság?

Ez ha szokásoddá válik akkor álmodban is ellenörzöd majd.

2017. okt. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a szerelmemmel találkoztam, úsztunk az óceánban meg kirándultunk és persze szexeltünk
2017. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!