Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodott már itt valaki...

Álmodott már itt valaki tudatosan? Ha igen, leírná nekem hogy hogyan sikerült ezt elérni, és ha gyakorolt rá akkor mennyi idő alatt érte a siker?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni,de nem tudom hogy tudnék...Valaki segítene?

2014. aug. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem hittem benne, hogy ilyen lehetséges, de akármilyen hihetetlen volt nekem, egyszerűen attól álmodtam tudatosan, hogy rengeteget gondolkodtam valamin. Egész nap szinte egy dolgon járt az agyam, és mikor lefeküdtem, ott is előjött a dolog. Én ezt gondolom tudatos álomnak. Nem igazán tudom, hogy Te mire gondoltál, de remélem segítettem.
2014. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik nap azon gondolkoztam hogy milyen jó lenne ha repülnék, és amikor álmomban egyik este repültem, akkor rájöttem hogy álmodok, utána azt csináltam amit csak akartam.
2014. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 beglerbég ***** válasza:

Nekem gyerekkoromban/tizenévesen többször sikerült.

Manapság akkor megy, ha reggel kipihenés után visszaalszom, olyankor előfordul. Külön nem gyakoroltam, de csak úgy jön. :S

Sajnos ennél többet én nem tudok segíteni.

2014. aug. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

nekem általában akkor van tudatos álmom,ha valami írtó nagy hülyeséget álmodok! ugyanis akkor rádöbbenek àlmomban,hogy "mi ez a baromság?? ilyen nem is létezik...." ----> szóval álmodom :)

és onnantól mégnagyobb lehetetlen dolgokat csinàlok,amiket ébren nem tehetnék meg ;) rem segítettem

2014. aug. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!