Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik képesek tudatosan kilépni...

Akik képesek tudatosan kilépni a testükből! Mi volt ez a furcsa érzés? Majdnem sikerült? (több lent)

Figyelt kérdés

Szeretném elérni, hogy ki tudjak lépni a testemből. Nem igazán olvastam utána, hogy pontosan hogyan is kell, így nem tudom, hogy amit tapasztaltam az normális volt-e.:

Már egy jó ideje mozdulatlanul feküdtem a hátamon, sikerült közel kerülnöm az alvás határához úgy hogy továbbra is koncentráltam, és szépen lassan egyféle bizsergést, zsibbadtságot éreztem, főként a végtagjaimban, amivel még nem is volt problémám. Ami viszont kicsit furcsa volt, hogy egy idő után elkezdtem szédülni, egyre jobban, már-már émelyegtem tőle, olyan érzés volt mintha körbe-körbe forognék. Ez eltartott pár percig, azután visszatértem a szimpla nyugalmi állapotba.

Az volna a kérdésem, hogy ez egy normális szakasz a testelhagyás előtt? Ha igen mit kellene csinálnom, hogy továbblendüljek ezen a szakaszon és ne vissza?


Köszönöm a válaszokat:) , egyúttal szeretném megkérni, azokat a felhasználókat, akiknek nincs testen kívüli élménnyel tapasztalata, az ne bombázza meg a kérdést, negatív kommentekke.



2017. okt. 12. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Tesó mesélt egy ilyen élményt, kívülről látta magát . Úgy besz....,hogy többé nem csinálta. Előtte elvégezte az agykontroll ultra tanfolyamot is ,ha ez számít valamit.
2017. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia, megértelek, hogy a trollkodó negatív beszólásokat szeretnéd távol tudni. Én is így írok ki kérdést.


Sajnos nekem sem volt testen kívüli élményem, leszögezem. De!


A kérdésedre az a válasz, hogy hosszas, több évi gyakorlással tudnak a jógik ilyesmiket előidézni, hogy levitáció, vagy éppen a testen kívüliség. Tehát sajnos ez nem megy csak úgy, ad hoc döntés alapján.


De ha komolyan foglalkoztat, akkor érdemes elkezdened komolyan meditálni és jógázni. Ez kikerülhetetlen lépcsőfoka a témának. Sok sikert, remélem össze fog jönni.

2017. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sikerült, és úgy megrémültem, hogy majdnem összefostam a bokámat. Az a baj, hogy vannak, akik akaratukon kívül kint maradnak. Na az szívás. Én nem kísérletezek ezzel többet, de neked sok sikert kívánok hozzá.
2017. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok en nem trollkodtamm , agykontroll tanfolyamot én is végeztem ,de tesó ultràt is . Ő évekig használta és így érte el ezt az állapotot. Nekem nem volt még ilyen ,nem is szeretném.
2017. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Old fel az egót. Válaszd el könnyűt a nehèztől, tudással hozzáèrtèssel.

Tehát add fel a testedhez való ragaszkodást. Ennyi. Utánna minden menni fog de jó ha megtanulsz csendben èlni a lehetősègeiddel.

2017. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én egyszer kiléptem a testemből és utána többet nem tudtam vissza menni, mert valaki ellopta. Azóta sem tudok visszatérni.
2017. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Nekem egyszer sikerült kilépni... gyorsan kerestem valami más testet oszt most abban gyűjtöm az adósságot
2017. okt. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális , akkor jelentkezik amikor az asztráltest épp elhagyni készül a fizikait . Na ekkor nem szabad megijedni se semmi mást tenni hanem nyugodtnak maradni mert a hevesebb érzelmek mint ijedtség visszaránthatja az asztráltestet.
2017. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MR.X. ***** válasza:
És véletlenül nem olyat éreztél mintha a saját tested lenne a börtöne ennek az asztrális testnek? :O Pont ugyanezt éreztem múltkor meditáció alatt!!!
2017. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!