Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha rémálmotok van és tudatosul...

Ha rémálmotok van és tudatosul bennetek, hogy ébresztitek fel magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem elég nehezen megy. Van valami trükkötök?

2017. nov. 5. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ébredj fel ébredj fel ébredj fel ébredj fel ÉBREDJ FEL ÉBREDJ MÁR FEL!!!

Nekem bevált, de ha rájössz, hogy álmodsz, akkor meg is próbálhatod megváltoztatni az álmodat. Bár ez is nehézkes tud lenni.

2017. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nagyon erősen behunyom a szemem aztán megpróbálom kinyitni. 2.-3. próbálkozásra valóban felébredek. Vagy, mivel nekem nagyon sokszor tudatos álmaim vannak, hagyom magam pl elkapni álmomban. Megállok és becsukom a szemem. Felébredek, mielőtt odaérne a veszély.
2017. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem is az, hogy behunyom a szemem és amikor kinyitom felébredek
2017. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak mert halott rokonnal álmodtam. Mondom ez mi? Úgyhogy csináltam egy ujjszámolós valóságtesztet ,volt belőle vagy nyolc.Na az volt a para.Felébredek, megszámolom, megint volt egy rakás kisujjam.Alig bírtam kinyitni a szemem,azt hittem már úgy maradok.Na mindegy csak úgy leírtam.Ugye ez a tudatos álmodás nem ilyen démonos műsor(a magam módján hívő vagyok)?Ja és várom a további ötleteket!Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. nov. 5. 22:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben voltak furcsa álmaim, amik nem tetszettek, és tényleg nem éreztem hogy most álmodok vagy nem, annyira valóságos volt. Aztán úgy tudtam kezelni hogy álmomban ha valami furcsa volt kinéztem egy tárgyat és próbáltam ráfókuszálni hogy részletesen látom e, és mikor láttam hogy nem az "igazi" onnantól már nem féltem. Nekem bevált.
2017. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rémálmom van és valamitől megijedek vagy akár felmérgelem magam, olyankor 'magától kidob a rendszer' és egyből felébredek.
2017. nov. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég sokszor volt hogy megragadott valami,de mindig hátulról,soha nem láttam hogy mi az,fojtogatott,lefogta a kezeimet,ráncigált eszeveszettül,gondolom nem jó szándékkal :) Nem hiszek Istenben,de ilyenkor gyorsan elkezdtem imádkozni nagyon erősen,meg hogy takarodjon,ez bevált.
2017. nov. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vedd rá magad, hogy fordulj a másik oldaladra.
2017. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, addig szenvedek míg valami csoda folytán felébredek :D
2017. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem alszom.
2017. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!