Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek volt már nagyon durva...

Nektek volt már nagyon durva rémálmotok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy amikor felkeltetek,szinte féltetek kimenni az ágyból,vagy egész nap csak erre birtatok gondolni?

2016. jún. 17. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt.
2016. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem is egyszer.
2016. jún. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Többször is előfordult.
2016. jún. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Volt:) ha szeretnéd, mesélhetek is:)
2016. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 OneEntity ***** válasza:

Volt, de nem olyan jellegű, mint amire te gondolsz.

Magammal nem szoktam rosszakat álmodni, inkább a félelmeim jelennek meg álmomban.

Például, amikor a fiam még kicsi karon ülő baba volt, álmodtam olyat, hogy egy szűk, meredek lépcsőn kell a két karomban felvinnem őt, és nem volt semmilyen korlát vagy fal a lépcső mellett. Nyilván azért álmodtam ilyet, mert nagyon féltettem őt.

Azóta kétszer álmodtam azt, hogy meghal. Egyik esetben megfulladt egy pohár víztől, másik esetben leesett az erkélyről. Mindkettő valóban elég erős félelemben bennem, soha nem is engedem ki a fiamat az erkélyre egyedül (elég magasan lakunk), és nálunk alapszabály, hogy evés/ivás közben nem sétálunk, nem fekszünk le, hanem ülünk a seggünkön és eszünk/iszunk.

És voltak más rossz álmok is, például a feleségemmel.

2016. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokszor volt ilyen.
2016. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Mondjuk én nem akkor féltem, mikor kikeltem az ágyból.

Inkább fekvés előtt.

2016. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És veled volt, hogy rájöttél, hogy nem álom?
2016. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, a legijesztőbb az volt, mikor Farky (Az éj sötét szelleme című horror főszereplője) kergetett engem meg egy barátnőmet és kajakkal próbáltunk menekülni, de beleborultunk, így Farky berángatott minket az asztal alá.
2016. aug. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!