Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A meditacio lehet veszelyes?

A meditacio lehet veszelyes?

Figyelt kérdés

Elkezdtem meditalni,nem tudom folytassam-e... Olvastam,hogy lehet veszelyes is... Igaz ez?

Minden valaszt koszonok! :)



2018. jan. 11. 23:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem meditációs könyvben olvastad, hogy a meditáció veszélyes, ott ilyet nem írnak, hanem az ellenzőktől.


Egyes vallások, főleg szekták írkálnak ilyeneket, hogy a meditáció veszélyes. Ha nem tudod magadat a vallásos hülyeségektől elhatárolni, akkor jobb, ha nem meditálsz. Imádkozz, az is lehet olyan hatásos, mint a meditáció, ha jól csinálod.

2018. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Otthon meditalok,sajat magamtol... utananeztem hogyan kell csinalni,es minden jott magatol...
2018. jan. 12. 00:05
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Én csak a vezetett meditációktól szoktam kiborulni:D Mert olyan szépeket mondanak, hogy először meghatódom rajta, utána meg pedig bőgni kezdek, mert tudom, hogy nem valódi:D Szóval a vezetett meditációk nekem nem válnak be, viszont az a fajta meditáció, amikor simán csak lecsendesítem az elmémet, az teljesen királyság! Pl elaludni is könnyebben lehet tőle egy feszkós nap után is, meg lehet csak egy sima lazítás is napközben. Ez viszont tényleg jó.
2018. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Onmagam megismerese miatt kezdtem meditalni... Es mivel meg nagyon uj a dolog,ezert nyilvan lehetnek kerdeseim... tegnapelott es elotte csak probalkoztam,ma pedig mar sikerult...
2018. jan. 12. 00:07
 5/26 anonim ***** válasza:
*amikor kiürítem a fejemből a gondolatokat, és nem gondolok semmire, még arra se, hogy nem gondolok semmire.
2018. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
En vilag eletemben elnyomtam a problemaimat,kamaszkorban elojottek,aztan az enyhe depressziot sikerult legyozni(meg mielott elkezdtem volna meditalni)tehat a problemakat nem oldottam meg,ez volt a baj,es igy elojottek
2018. jan. 12. 00:10
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha veszelyes lenne,akkor nem meditalna tobb millio ember a Foldon...
2018. jan. 12. 00:13
 8/26 A kérdező kommentje:
Szoval akkor Einstein is meditalt?
2018. jan. 12. 00:22
 9/26 anonim ***** válasza:
37%
Rokonságban van egy példa.Elvégezte az .gykontroll tanfolyamot 15 éve.Nem volt olyan rossz élete.Ma az éhhalál szélén él,mert abban bízik,hogy hanyatt fekve,összerakva a három ujját,csukott szemmel képzelődik és megoldja az élete problémáit (pl.:nyer a lottón).Mindeközben süllyed egyre jobban lefele és adósodik el,mert abban bízik,hogy hirtelen majd beüt a jólét és vissza tudja adni kamatostul.
2018. jan. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Oke,de en nem jarok ilyesmire,most is a valosagban elek,vannak celjaim... es en csak par nap,hetig folytatnam,mig.helyreallnak az idegeim...
2018. jan. 12. 00:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!