Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért "veszélyes" és káros a...

Miért "veszélyes" és káros a Transzcendentális Meditáció?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam, hogy annak az egyszerű, ártatlan mantrának a mormolása röpke húsz percen át "egészségügyi problémákkal" járhat együtt az évek múltával.


Nem épp arra való, hogy segítségével kevesebb óra is elég legyen a pihentető, regeneráló alváshoz? Nem pontosan arra találták ki, hogy jobban koncentráljon az ember, kevésbé legyen szétszórt, és úgy az egész testére nézve jót tegyen hosszú távon az egészségének?



2016. júl. 8. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
De igen, arra találták ki.
2016. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 homo ludensz ***** válasza:
100%

Azt keresd meg és olvasd el hogy a meditációnak mi a lényege. Amikor ezt már tisztán érted akkor még csak a tudatod érti de ha meditálsz és azt rendszeresen teszed akkor meg is tapasztalod.

Az ártatlan mantrák mormolása ha az TM. lényege csak egyfajtája a meditációnak.

Egy számomra akkor szimpatikus szót szoktam hangosan görgetni majd egyre halkabban és végül magamban görgetem.

Egészségügyi problémád csak attól lehet ha ülve belealszol és leesel a székről és felriadsz.....

2016. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem veszélyes, nam ártalmas.


Ja a bigottságra, a szűklátókörűségre és az ezekre épülő rendszerekre igen. Azokra ártalmas.

2016. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 3 hétig mantráztam szinte minden nap. Azt vettem észre főleg a harmadik héten, hogy egyre jobban vagyok. Aztán abba hagytam. Utána pár hónapra találkoztam egy illetővel aki azt mondta, hogy legalább 40 nap kell mire a sejtek átprogramozódnak. Szóval kár volt abbahagynom.

Azóta újra csinálom és csak jó. Olyan hülyeséget még sehol sem olvastam, hogy ettől bármi baja lenne az illetőnek sőt pont az ellenkezőjét. Ott van a sejtbiológus könyve A tudat a belső teremtő - Dr. Bruce Lipton. Az is azt támasztja alá, hogy ez csakis jó lehet.

Persze, hogyha azt programozod, hogy beteg vagy, akkor az is leszel.

2016. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy csak megerősítettél a hozzászólásodal, jó ilyet olvasni a sok "káros" hülyeség után. De! Nem én tituláltam "veszélyesnek", tehát ne nekem írd, hogy én programoznám.


" -> Több helyen olvastam <- hogy annak az egyszerű, ártatlan mantrának a mormolása röpke húsz percen át "egészségügyi problémákkal" járhat együtt az évek múltával."


Nekik viszont mondhatod, rájuk férne! :) Csak tudnám honnan szedték azt a már-már nevetséges butaságot páran, hogy a temérdek ember életén segítő TM akár csak egy nüansznyit is árthatna bárkinek...

2016. szept. 17. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert elveszik a pénzedet. Az egész erről szól, a pénzről.
2016. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!