Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal és vagy vonzás...

Agykontrollal és vagy vonzás törvényével be lehet vonzani konkrét személyt párnak vagy egy párt be lehet vonzani?

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 13:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan negatív és pozitív dolgokat is vonzottam be, a vonzás törvényével, még mielőtt valaki ide járna beszólni, saját apámon is megfigyeltem, hogy működik neki, pedig ő se "hisz" benne.
2017. aug. 14. 13:34
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Igen lehet, de tilos.
2017. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 thoomas26 ***** válasza:
83%

Egy konkrét személy esetében valóban nem szerencsés, a saját akaratát befolyásolni különböző, gondolatokon alapuló módszerekkel. Ráadásul a sikeressége is nagyon sok mindentől függ.

Ha az adott személy valóban szeretne téged, akkor ahhoz elég lesz a saját, hagyományos vonzerőd is. Ha viszont nem, akkor teljesen értelmetlen "rásegíteni".

Próbálj a közelébe férkőzni, s a hagyományos módszereket "bevetni", ám magát a lehetőséget (hogy erre alkalom is legyen) már lehet gondolatokkal is segíteni, illetve szellemi segítőktől is kérni azt - de ne ezen legyen a hangsúly.

2017. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez csak akkor lehetséges ha a másik félnél is vannak érzések irányodba. Csak valami miatt nem mer lépni, vagy nem tud. A másik akaratát nem tudod ezzel befolyásolni.
2017. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tehát az is tilos, hogy olyan szituációt teremtsek, hogy közel kerüljek hozzá?Ebből eredően pozitívan szerepeljek előtte, ez ért lenne tilos?

Más kérdés, hogy akkor ilyen szempontból más is "irányított" már engem...

2017. aug. 14. 17:48
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha bevonzással és egyéb hasonló praktikákkal kötöd ideig-óráig magadhoz, soha nem a "párod" lesz.

Ugyanúgy, mintha lánccal vagy kötéllel tartanád magyad mellett.

2017. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Semmit nem lehet bevonzani, ökörség az egész. Ha valakit szeretnél párodnak, neked kell tenni érte.
2017. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
72%
Én több mint 20 évig foglalkoztam az ezoterikus és a hozzá hasonló dolgokkal. Sajnos el kell hogy mondjam, hogy placebo az egész, arra jó hogy megnyugtasd magad. Ha valami mégis az elvárásnak megfelelően történt, akkor az csak a véletlen múve, vagy pedig bele akartad látni a dolgot. " Vonzás törvénye", szép szavak, csak kár hogy nincs itt semmiféle törvény. Az van, hogy fókuszálsz, és a fókuszban lévő dolgokat fogod észrevenni. Példa: tegnap mennyi piros autót láttál? Őőőő kb. 5-öt. Ok. Akkor ma vonzd be a piros autókat!. Jééééé, ma pedig 30-at láttam! Müködik a vonzás törvénye! Egy frászt, tegnap is 30-at láttál, de nem foglalkoztál vele, nem fókuszáltál rá. Szerinted, mert te azt akarod, akiknek piros autójuk van pontosan arra mennek amerre te jársz? Késztetést éreznek rá? Na ez érdekes lenne... Én a 20 év alatt rengeteg kísérletet végeztem, és az összes kudarccal záródott. Tudod mi van? Az van hogy cselekedj, és hagyd el ezt a gyenge emberek lelki támaszául szolgáló baromságot. Nekem azóta jött rendbe az életem, amióta nem várom a csodát. Ja, jó pénzért eladják az embereknek a reményt, ez is csak egy nagy biznisz. Ne dőlj be neki, higgy nekem!!!
2017. aug. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én több mint 20 évig foglalkoztam az ezoterikus és a hozzá hasonló dolgokkal. Sajnos el kell hogy mondjam, hogy placebo az egész, arra jó hogy megnyugtasd magad. Ha valami mégis az elvárásnak megfelelően történt, akkor az csak a véletlen múve, vagy pedig bele akartad látni a dolgot. "


Mivel a "rendszer" része vagy és nem látod át az egészet, ezért nem hihető, ha ilyet állítasz. Ez csak a te meggyőződésed.

Még azt sem tudod bizonyítani, hogy létezik véletlen.

Amúgy hogyan bizonyítod? Sehogy, mert nem tudod, hogy mi történt volna ha máshogy gondolkodsz, vagy máshogy cselekszel.


A kérdésre válaszolva nem tilos, persze lehet, hogy nem fog működni.

Viszont miért akarsz magadnak szándékosan rosszat? Mert ha nem azt akarod ami neked a legjobb akkor magadnak rosszat kérsz, akarsz.

Nem valami bölcs dolog magadnak rosszat kívánni.

2017. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan ilyen nálam is volt, hogy "mi van ha ez nem működik", de sajnos működik.
2017. aug. 18. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!