Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Jobbá tehetem az életem az...

Jobbá tehetem az életem az agykontrollal?

Figyelt kérdés

Nagyon magam alatt vagyok már évek óta. Rengeteg problémám van, de már odáig süllyedtem, hogy abszolút nem találom a kiutat. Semmi ötletem, olyan vagyok mint egy zombi, zéró életkedv, az életem teljesen kilátástalan. Nagyon régóta húzom már, de úgy gondoltam hogy a júliusi tanfolyamra befizetek(még ha Budapest messze is van), veszteni max pénzt veszthetek, meg egy újabb csalódás érhet.


Kérdésem valójában, van olyan ember akinek sikerült pozitív irányba sodorni az életét? Gondolok itt a depresszióból való kijutásra, önbizalom fejlesztésre, életcél megtalálása stb.



2017. jún. 18. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit önerődböl csinálsz csak azzal teheted jobá az életed.
2017. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megéri, ha sikerül egy minőségi tanfolyamot találnod az valóban utat nyithat számodra egy új világszemlélet felé, ha pedig csak középszerűt fognál ki, az is hasznos tudással fog gazdagítani. Csodát viszont ne várj tőle, mert kicsit úgy hangzik a kérdésed, mint ha pszichológushoz készülnél, nem tanfolyamra. A tudás nem megoldja a problémádat, hanem eszközzé válik a kezedben, amivel te magad megoldhatod a problémádat.
2017. jún. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ki tart minőségi tanfolyamot?

Nos, nem a megváltást várom tőle, hogy most elmegyek, elkezdem alkalmazni és kitárulkozik előttem a világ, megvilágosodok, hanem hogy csak minimálisan is pozitívan lássam a jövőmet, és elinduljak egy jobb élet irányában. Nem kell pénz sem, nagy ház és autó sem.

2017. jún. 18. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Külső dolgoktól te nem fogsz megvilágosodni befizethetsz te bármilyen tanfolyamra, de ha nem magadtól jön az világosodás akkor szart se ér..
2017. jún. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ad egy pozitív kezdőlökést, de csodát tényleg ne várj, főleg ha nem is gyakorlod utána rendszeresen.


Domján Gábor és Sebestyén tanfolyamát ajánlom, náluk voltam és nagyon jól éreztem magam.

2017. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az agykontroll segíthet, de ne a tanfolyamtól várd a forduló pontot.

Én 12 éve voltam teljes mélyponton. Akkor még csak a negatív gondolatok romboló hatása alatt álltam, nekem teljesen új volt, hogy ha magam teszek azért, hogy jobb legyen akkor megváltozik minden.

Én a könyv alapján kezdtem neki, és már rengeteg pici sikerem volt, mire főiskolásként volt pénzem egy közeli tanfolyamra elmenni. De az inkább motivációs lökést adott. A napi szintű relaxáció és az erős akarat kellett, hogy igenis ki tudok jönni magamtól is a szar elethelyzetbol, a szar kedvből és vár rám valami jobb. Így sikerült is.

2017. júl. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Domján Gábort én is tudom ajánlani. A többiek is gondolom jók, de őket nem ismerem.


Igen segít az agykontroll. Akik azt mondják egyedül kell elérni a megvilágosodást mindenféle külső segítség nélkül, ne higgy nekik. Nézd a valóságot, minden megvilágosodottnak voltak mestereik, tanítóik. Miért pont te lennél a kivétel akinek nem lehet tanítója. Aki ezt mondta gondolom az is járt iskolába, nem egyedül tanult meg írni olvasni stb, s gondlom nem azt tanították neki, hogy nem kell tanító, mégis szajkózza itt a hülyeséget.

2017. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!